Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Gölgeli Saç Görmek

Rüyada gölgeli saç görmek neye çıkar?

Ben 24 yaşında bekar ancak uzun süredir sevgilisi olan bir bayanım. Saçlarım normalde kahverengi ve gölgeli, ancak rüyamda daha açık bir kahverengiye boyadım. Erkek arkadaşım rüyamda boyadığım renge itiraz ediyordu ama ben yine de saçlarımı boyadım. Sadece gölge olan kısımlarını ayırıp boyamadım. Boyayı saçımda çok kısa bir süre tutup yıkadım. Arındığını gördüm ancak ıslak olduğundan renk değişimini anlamadım ve uyandım. Rüyada saç boyamak ne anlama gelir? teşekkürler.

Rüyada gölgeli saç görmek neye yorumlanır?

Sibel merhaba. Dikkat edersen rüyanda iki ana unsur var; rüyada saç boyamak ve rüyada erkek arkadaşını görmek. Diğer olaylar ve unsur yardım roller üstlenmiş durumdadır.

Rüyanda saç boyamak, saçlarını boyadığını görmüş olman, aslında gerçek hayatında arzu edilme, çekicilik, cazibe dileğinizin göstergesi olup daha fazla beğenilmek, arzu edilmek özlemlerin olduğunu gösterir. Bu konuda rüyaya erkek arkadaşının dahil olması büyük ihtimalle erkek arkadaşın tarafından daha fazla daha fazla ilgi beklediğini göstermektedir.

Rüyada erkek arkadaşınızı görmüş olmanız, onunla gerçek yaşamınızdaki ilişkinizde, onun hakkında neler hissettiğiniz hususunda bilgiler verir. Bunu ancak siz bilebilirsiniz ancak rüyanız aranızda kimi anlaşmazlıklar olduğunu ifade etmektedir. Bu konuda rüyada erkek arkadaşı görmek rüya tabirleri sayfası ilgini çekebilir, lütfen inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir