Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Gömlek Görmek

Rüyada gömlek görmek neye işaret eder?

Rüyada gömlek görmekMerhaba, rüyada eski sevgilimin beyaz gömlek giydiğini gördüm. Şuan başka biriyle çıksam da sürekli eski sevgiliyi rüyalarımda görüyorum, tam mutlu oldum diyorum hep rüyalarımda. Bu rüyamda ise saat gece 4 gibi sanırsam eski arkadaşın gösterisi varmış, bende onla buluşacakmışım, yanına gidiyorum, beyaz gömlek giymiş beni öpüyor. Dudağımdan, yanağımdan öpüp duruyordu. Sonra ellerimi alıyor ellerine, avuçlarımda kına varmış o öperken avuç içlerimi çekiniyorum ya kına kokuyorsa diye. O öperken sanki bende kına kokusu alıyordum.

Sonra ileride annem el sallayarak geliyordu, ilk başta önemsemiyordum ama sonra yanına yaklaştığımızda bu çocuğun diğer köşede sevgilisi var diyordu. Bunu duyunca eski sevgili kaçmaya başlıyordu. Sonra ben onu yakalıyordum bir arabaya boynu bağlı şekilde ama tipi değişmiş başka biri olmuştu arabada eskiydi zor gidiyordu onu çekeleştiriyordum, öcümü öyle alıyordum. Bana hiç tepki vermiyordu sanki onu hırpalamamı istiyordu ya da bana ses çıkarmak istemiyordu, en sonunda kızar gibi olunca korktum bıraktım. Teşekkürler.

Takma isim : ayşe
Yaşınız : 22
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Flört – sevgili
Ruh haliniz : korku
Anahtar kelime : ellerinde kına, kına kokusu,

Rüyada gömlek giymek nasıl yorumlanır?

Ayşe merhaba, gördüğün rüya tipik olarak eski sevgiliyi görmek rüyası olup, bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Yeni bir ilişkiye başlandığında eski sevgiliyi rüyada görme yeniden ortaya çıkabilir ve sebebi eski sevgilinizle olan ilişkinizde yaptığınız hatalardan ders alıp, tekrarlamamak gerektiğini simgeler. Rüyanın iki önemli ayrıntısı eski sevgilinin beyaz gömlek giymiş olması ve ellerindeki kınadır.

Ellerine kına yakılmış olduğunu görmen manevi bir ilişki içinde olduğunuz veya entelektüel düzeyde bir görüşme yaptığınız, tanıştığınız kişiye bağlanmaya çalıştığını, bu kişiye ilgi duyduğunuzu simgeler ki sanırım bu yeni arkadaşını işaret ediyor.

Rüyada gömlek görmek, burada gömleğin niteliğine dikkat etmek ve anlamı öyle çıkarmak gereklidir. Herhangi bir özellik yoksa bu rüya yakında bir sıkıntıya düşeceğine işarettir.

Rüyada gömlek hakkında ilave bilgiler

Gömlek giymek, gömlek giydiğini görmek bile bile kendinizi bir sıkıntıya soktuğunuzu ifade eder. Gömlek çıkarmak, üzerinden gömleği çıkarmak bu rüyanın aksiyle yorumlanır. Rüyada gömlek denemek şu anda yaptığınız bir şeyin ya da bir düşüncenizin sizin için riskli yönleri olduğunu işaret eder. Gömlek ütülemek, gömlek ütülediğini gören sıkıntıdan kurtulmak için çare arıyor demektir. Ütülü gömlek ve temiz bir gömleği dolaba kaldırmak sıkıntılardan kurtulacağına işarettir. Eski gömlek veya dar gömlek hallerin bozulması işaretidir. Gömleğin yanması az sıkıntı demektir. Kirli gömlek görmek muhtaçlık durumlarına işaret eder. Yırtık gömlek muradına erememek anlamını taşır. Gömleği ters giymek iki yüzlü yalancı bir insan ile karşılaşacağınıza delalet eder. Uzun gömlek muradın uzun bir zamandan sonra olması manasındadır. Kısa gömlek murada çabuk ermek sembolüdür.

Renklerine göre gömlek tabirleri

Rüyada beyaz gömlek görülmesi iyi hallere, murada ermeye işaret eder Siyah gömlek rüya sahibinin içinde olduğu karamsarlık yüzünden her şeyin gittikçe kötüye gittiğini temsil eder. Kırmızı gömlek kişiye hayallerinin peşinde gitmesini, önündeki engellerden korkmamasını belirtir. Yeşil gömlek tüm yeşil kıyafetlerde olduğu gibi burada da sükunet ve huzura işarettir. Mavi gömlek insanın yaşayacağı bir sıkıntıyı kısa sürede atlatıp, mutluluğa kavuşacağını gösterir.

Sarı gömlek hastalıklı bir ilişki yüzünden kişinin yorgun düştüğünü ifade eder. Gri gömlek belirsizlik ifadesidir. Kişinin yaşadığı kararsızlığa bir an önce son vermesi gerektiğini anlatır. Lacivert gömlek resmiyet ifadesidir, bir toplantıya katılmaya işarettir. Kahverengi gömlek mükemmellik ifadesidir, kişinin planlı ve programlı çalışması sayesinde tüm engelleri aşacağını temsil eder. Pembe gömlek boşa hayaller kurarak zaman kaybetmesini hatırlatır.

“Rüyada Gömlek Görmek” için 8 yanıt

ben rüyamda gömleğimi kaybettim ve pis bir suyun içine girip onu aramaya başladım ama bulamadım

Ben rüyamda beyaz bir gömlek giyiyordum sevdigim çocuk bizim evdeydi kız arkadasim onun gömleğini ütülüyordu oda beyaz bir gömlekti bu ne anlama geliyor

Rüyamda tanıdığım bir adamın sadece üzeri çıplaktı ve bizim evdeydik benden gömlek istedi vermedim. Daha sonra o adam şuan ki tanıştığım erkek arkadaşım oldu samimiydik baya kapı çaldı. 23, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Gördüğünüz rüya yaşamın bazı alanlarında istenen bazı şeylerin istediğiniz yönde gerçekleşmediğinden ötürü oldukça büyük bir moralsizlik yaşadığınızı, başka bir deyimle artık takatının bitmeye başladığını, hiç bir şeyin tam beklediğiniz gibi ilerlemediğini, başladığınız bir ilişkiden zararla çıkma ihtimali ve bu yüzden sağlık sorunlarına yol açacak gelişmelerle karşılaşacağına işaret edebilir.

Ben 28 yaşında bekar bir bayanım rüyamda evlilik için görüştüğüm eski bir beyi kırmızı gömleğiyle gördüm.

Başına gömlek geçirmek
Merhaba, rüyamda başıma gömlek geçirdiğimi gördüm. Eşarp bağlar gibi onu bağlamaya çalışıyordum. Bu neye işaret eder.

Merhaba, Gördüğünüz rüya durup dururken, gereksiz yere başınızı derde soktuğunuzu, sıkıntıya girdiğinizi işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada gömlek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir