Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Gömmek

Rüyada Bir Şeyi Gömdüğünü Görmek Neye İşaret Eder?

Merhaba, ben 1 ay önce bir rüya gördüm, rüyada bir uçak var, yanımda 5 yada 6 kişi var biri yüksek mevkide, bana “uçağı gömün” diyor. Ben diğer arkadaşların başında bekliyorum, onlar uçağı gömdü ve oradan ayrıldık.

Bundan 1 ay kadar sonra tekrar bir rüya gördüm, o rüyada gidip uçağı gömdüğümüz aynı yerden çıkardık, ben yine başlarında bekliyordum ama uçak özel bir yapımdı herhalde, bana komut veren kişi “bunu kimse bilmesin, çok gizli” dedi. Anlamı ne acaba?

Rüyada Bir Şeyi Gömmek Tabiri

Halil Merhaba, böylesine değerli rüyaların sağlıklı yorumlanabilmesi için mutlaka en azından yaşınız, işinizi belirtmelisiniz. Bu bilgiler verilmezse sadece genel açıklamalar yapılabilir ki bu yorumun değerini düşürür. Belki de bu rüya sizin için çok önemli bir mesaj veriyordu. Gördüğün rüyada iki ana unsur öne çıkıyor; birincisi uçağın önce gömülüp sonra çıkarılması, ikincisi ise yüksek mevkideki kişiyi görmeniz ve onun bu işin gizli olduğunu söylemesi.

Rüyada uçak görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüyada görülen uçak rüya sahibinin büyük idealleri olduğunu, seyahat veya yolculuğa çıkmak isteğini, tatil arzusunu, gezmek ve bulunduğu ortamdan uzaklaşmak istediğine veya bazen de kişinin yenilik, değişiklik, toplum kurallarının dışına çıkmak istediğine de yorulur.

Yüksek mevki sahibi birini görmek kişinin çalışma yaşamı hakkında mesaj verir ve bazı zamanlar iş hayatında sorunlara işaret ederken bazen de yüksek mevkideki birinin desteğini almaya, takdirini kazanmaya işaret eder.

Genel anlamda rüyada bir şeyi gömdüğünü görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında gömmek istediği bir şey (hayatından çıkarmak, kendinde uzaklaştırmak, unutmak istediği) olduğunu temsil eder. Sizin rüyanızda uçak gömmeniz büyük ihtimalle gerçek yaşamınızda yapmak istediğiniz bir şeyi bazı nedenlerle yapamadığınızı veya yapmadığınızı anlatmakta, uçağı gömülen yerden çıkarmanız ise bir önceki cümlede anlatılan bu yapmak istediğiniz şeye engel eden durumun ortadan kalktığını / kalkacağını ve hedefinize kaldığınız yerden devam edeceğinizi simgelemektedir.

Yüksek mevkideki kişinin bu işin gizli olduğunu söylemesi ise aslında içinizdeki gücün farkında olmadığınızı, o güç sayesinden bir çok başarıya imza atabileceğinizi anlatmaktadır. Çünkü rüyada gizli bir şey görmek bu rüya gizli gücü temsil eder, gizlilik aynı zamanda sizin sahip olduğunuz bu içinizdeki gücün farkında olmadığınızı gösterir. Gizli bir şey yapmak rüyayı gören insanın iş veya aile hayatında ilerideki zamanlarda sıkıntı yaratacak ve pişman olacağı, vicdan azabı çekmesine neden olacak bazı hatalar yapıp günaha girmesine ve çözümü olmayan sorunlarla karşılaşmasına işaret eder.

“Rüyada Gömmek” için bir yanıt

Mrb oncelikle tsk ruyami yorumladiginiz icin yasimi sormustunuz 09.09.1986 isim insaat yapmak kucuk insaatlar evliyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir