Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Gömü Bulmak

Rüyada gömü bulmak neye işarettir?

Rüyamda babam komşumuzun evlerinin önünde gömü olduğunu söyledi. Bakmaya gittiğimde komşumuz Ali abi de oradaydı ve gömünün üzerini beton ya da tahtayla örtmüştü. Kaldırdık ve çok az üzerini temizlediğimizde altın küpünü gördük. Ali abi başka yerlerde de olabilir diye başka bir yeri kazdı ve oradan da kumaş topları çıktı. O kumaş toplarını nasıl saklarız diye sordu bizim çıkardığımızı anlamasınlar diye. Ben merdivenle çıktım ve o kumaş toplarını demir çıkıntıları vardı oralara sardım. Başka bir komşuda bana erik ağacının altından (önemli bir toprakmış) toprak almamı istemişti ama ben onu unutmuştum, bende altın küpünün yanından toprak aldım ve erik ağacının altındaki topraktan aldım diye diğer komşuya verdim.

Sonra döndüm Ali abiyle altınları bölüşmeye başladık. Bir tanesine dikkatle baktığımda büyük yuvarlak ve siyah olduğunu gördüm. Siyah olduğu için şaşırdım. Üzerinde eskilerden tanınmış birisinin resmi vardı. Bunun üzerine bunlar tarihi eser nasıl bozdururuz diye düşündüm ve uyandım.

Takma isim: eflak
Yaşım: 24
Cinsiyet: Kız
Medeni Durum: Bekar
Mesleğim: Yüksek lisans öğrencisiyim

Rüyada gömü bulmak neye yorumlanır

Gördüğünüz rüya hiç beklemediğiniz birisi ya da birilerinin vesile olmasıyla hayatınızda yeni, aydınlık dönemin başlayacağını bu dönemde bolluk ve berekete kavuşacağınızı simgelemektedir. Bakınız define rüya tabirleri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir