Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Gönüllü Görmek

Rüyada gönüllü görmek neye çıkar?

Rüyamda Türkiye’de savaş çıktığını, bir komşu ülkenin bize saldırdığını gördüm. Ordumuz alarma geçmiş, çok büyük bir savaş oluyor. Devlet askerliğini yapanları askere çağırmış ve nişanlım da gönüllü olarak yeniden askere yazılıyor. ben kendisine “bir ay sonra düğünümüz var, düğünden sonra git bari” diyorum ama nişanlım “bu önemli bir şey, şimdi gidip vatan vazifesini yerine getirmem lazım” diyor. Bende bunun üzerine “madem öyle bende askere gideceğim, bende gönüllü olacağım” diyorum ama nişanlım “hayır kızları askere almazlar” diyor, bende “mutlaka bir işe yararım, yaralılara bakarım, askerlerin bulaşıklarını yıkarım, yemek dağıtırım” diyorum. Rüyam bu şekilde bitti, Allah göstermesin gerçek gibiydi, bunlar neye işaret?

Rüyada gönüllü olmak tabiri

Sevgili Elif, görmüş olduğun rüyada ülkenini şu anda içinde olduğu durumunu büyük rolü var gibi görünüyor, çünkü ülkemiz şu anda resmen bir savaş halinde, hem içeride hem de dışarıda. Durum böyle olunca insanların rüyasında savaş çıktığını, savaş olduğunu görmeleri normaldir çünkü rüyalar insanın içinde olduğu durumun uykudaki yansımasıdır. Unsurlara bakmak gerekirse;

Rüyada savaş çıktığını görmek iyiye yorulmaz ve ülkede fitne ve fesat çıkacağına veya veba, kolera gibi salgın bir hastalık meydana geleceğine ya da sel, deprem gibi bir felaket çıkacağına işaret eder, bakınız rüyada savaş görmek analizi.

Rüyada birinin yeniden askere çağrıldığını görmek hayallerine ulaşmak için gidilen yolda bir mola verildiğini veya duraksadığını gösterirken kişinin hemen yeniden çalışmaya başlaması gerektiğini temsil eder. Rüyada bir kadının askere gitmesi ise benzer şekilde zorluk ve sorun yaşanan bir dönemden geçildiğini ancak şaşırtıcı bir gelişme ile bunun son bulacağını simgeler.

Rüyada bir şey için gönüllü olmak veya gönüllü olduğunu görmek çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar bulunduğunu işarete eder, yani bu bir yardım isteği çağrısıdır. Ayrıca kişinin sadaka vermeyi unutmaması anlamına da gelir. Rüyada birinin gönüllü olduğunu görmek rüya sahibinin yaşamında gideceği yolu kendisinin seçmesi için daha fazla inisiyatif kullanması gerektiğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir