Kategoriler
İnanılmaz Olaylar

Rüyada Gördüğün Şeylerin Gerçekmesi

Rüyada gördüklerim gerçekleşti

Merhaba, bir süredir çözemediğim rüyalarımı size yazıyorum. Bu kez şaşkınlığımı paylaşmak istedim. İki gece üst üste birbirimize antipati hissettiğimiz iki komşumu gördüm rüyamda. İlk gece biri kavga ediyor ikinci gece diğeri bana bakıyordu. Yorumuna baktım iftira kavga ağız dalaşına delalet imiş.

Hiç olasılık vermedim ve bugün inanılmaz bir olayın içinde buldum kendimi, ne engelleyebilmek nede durdurmam mümkün olmadı. Anlamadığım kötü şeylerin olacağını haber veren rüyalar bu kadar çabuk gerçekleşirken, güzellikleri müjdeleyen rüyalar neden aylar sonra çıkıyor, hatta bazen gerçekleşmiyor. Teşekkür tüm yorumlarınız ve ayırdığınız vakit için.

“Rüyada Gördüğün Şeylerin Gerçekmesi” için 2 yanıt

Bu rüyada değil gerçek hayatta. Arkadaşım kusuyor sonra nazar değdi diye nazar duası okuyor, sonra nazar duasını okuyan kız ise su istiyordu, suda siyah kuş görüyoruz ve internete bakınca siyah kuşun ecelinin geldiğinin haberi olduğu yazıyor, sizce ne olabilir anlamı?

Derya merhaba, 2016 yılında lütfen böyle saçma sapan düşüncelerden uzaklaşın. Yok böyle bir şey. Birisi kusacak, nazar değdi de onun için kusuyorum diyecek, nazar duası okunacak ve su da siyah kuş göreceksiniz? Olamaz böyle bir şey. Suda siyah kuş! siyah kuş başka yer bulamadı da sizin bardağınızın içine mi girdi? Koskoca dünyada kalacak başka yer mi bulamadı?

Siyah kuşun ecelinin geldiğini haberi olduğunu okumuşsunuz, bu tamamen yanlış, palavra bilgi ya da okuduğunuzu yanlış anlamışsınız. Eğer rüyada kuş görmek sayfasında yazanları kastediyorsanız orada diyor ki “Rüyada siyah kuş görmek bu kuşların ölüm ya yok oluş haberleri ile ilişkisi vardır. Burada kast edilen sadece vefat etmek anlamında değildir. başladığınız bir projenin iptali, başarısızlık, yaptığınız bir denemenin sonuç vermemesi, bir ilişkinin mutlu bitmemesi, bir ticari faaliyette zarar etmek anlamları da vardır.” Dikkat ederseniz bu bilgi rüyada siyah kuş görülmesi hali içindir.
Lütfen böyle gereksiz şeylerle kendinizi üzmeyin, canınızı sıkmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir