Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Görücü Geliyor

Rüyada görücü geldiğini görmek neye işaret eder?

Rüya detayı: benim hayatımda biri var ama bir türlü yıldızımız barışmıyor sürekli beni bırakıp bırakıp gidiyor saçma sapan nedenlerden dolayı beni çok sevdiğini söylüyor bende onu seviyorum ama ben evlenip ayrıldım o ise hiç evlenmemiş.

Bende ona demiştim ki “bak ailen buna izin vermez”, “hayır onlar verir” dedi, fakat bir türlü kimi konularda anlaşamıyoruz ve ben ona “bak ailen beni istemez sende ananın babanın ahını alma istemedikleri bir evlilik yapma” diye sürekli telkinde bulunurum oda bana “onlar ben kimi istersem onu isterler” der. En son aramızda bir sürtüşme çıktı 4 gündür görüşmüyoruz ben çok bunalmıştım ve “rabbim bana hayırlar ver” diye dua ettim .

O gece rüyamda ailesinin beni görmeye geldiğini “bir kere daha geleceğiz ama o zaman söz takmaya geleceğiz” dediğini hatırlıyorum, babama daha sonrada komşumuzun evinde iğne iplikle bir şeyler dikmek için odaya doğru gittiğimi hatırlıyorum.

Rüyada görücü geldiğini görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanızı bize yazdığınız için teşekkür ederiz.
Rüyada görücü gelmesi, kız istemek, kız istenmesi, nişan, evlilik, düğün, yuva kurma görmek tüm bekar gençler tarafından sıklıkla görülen rüyalardır ve günlük yaşamda zihni fazla meşgul eden olayların rüyaya yansımasıdır. Bu nedenle bu rüyalar bir mesaj vermezler.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kız istemek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Görücü Geliyor” için 5 yanıt

Rüyada görücü geldiğini ancak ailesinin vermediğini görmek
Rüyamda beni istemeye geliyorlar. Ailem beni isteyen kişiye vermek istemiyor ben çok üzülüyorum ve dostuma hep soruyorum neden olmadı? neden istemiyorlar? Annem bize dönüp diyor ki “acele etmeyin dua edin. Her şey yoluna girecek”. Beni isteyen kişiyi bende çok istiyorum ama ailem vermiyor. Görücüler de yaptığım kahveyi içmeden gidiyorlar. Şimdiden teşekkürler. Hayırlı günler.
21, Kadın, Bekar, Çalışıyor, endişeli

Merve selam, gördüğün rüya iki açıdan incelenebilir.
Birincisi genç kızlar için istenmek, evlenmek çok önemlidir ve onlar kafalarına bunu fazla takarlar ve bunun sonucu uykularında rüyalarına yansır. Sen kendini daha iyi tanırsın ve böyle olup olmadığını ancak sen bilebilirsin. Eğer öyleyse bu rüya yorumlanmaz.
Diğer bakış açısı ise rüyada sevdiği hoşlandığı erkek ile yuvasını kuracak ya da yakın bir zamanda bu erkekle karşılaşacak, mutlu bir yaşamı olacak anlamına gelir. Ancak ailenin rüyada seni vermemiş olması bu olayın gerçekleşmesinin biraz zaman alacağını gösterir.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. 2.ci seçenek beni anlatıyor. Bu site favorim. İlk zamanlar rüya yorumu için bütün sitelere tek tek bakmam gerekiyordu. En sonunda doğru adresi buldum. Herkese tavsiye ediyorum sitenizi. İyi çalışmalar

Görücüleri beğenmemek
Yaşım 18 bekarım okuyorum, rüyamda eve beni istemeye geleceklerini görüyorum, o sırada görücüleri de görüyorum ve oğlanı tanıyorum ama pek beğenmiyorum ve istemiyorum, yanlarında amcamı görüyorum beni istemeye geleceklerini o söylüyor bize ama sonra gidiyor, o kayboluyor, o sırada görücüler eve girmiyorlar daha önce dışarıda bir şeyler yapıyorlar sonra tam bizim eve gelecekleri sırada uyaniyorum.

Esma merhaba, gördüğün rüya iki açıdan ele alınabilir. Birincisi evlenme konusunu kafana fazla takıyorsan onun yansıması olabilir. İkincisi ise gerçek hayatında bir kısmeti kaçırdığını ifade edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir