Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Görümce Görmek

Rüyada görümceyi görmek neye delalettir?

Rüyada görümce görmekRüyamda görümcemi gördüm, görümcemin oğlan bebeği oluyordu, bende “ben size oğlan olacak dememiş miydim?” diyor ve kızımı yanıma çağırıyordum. Kızım birkaç gün önce rüyasında bebek kız olursa sakat olacağını görmüştü. Kızımı yanıma çağırıyor ve “anlatsana ne gördüğünü diyordum” ama kızın anlatmasına izin vermediler ve araya laf koydular, bende ısrar ediyordum.

Görümcem şu an hamile ve aşırı derecede kız bebeği olsun istiyor. Lütfen söyle misiniz rüyada görümceyi görmek ne demektir.

Rüyada görümcesini görmek neye yorulur?

Rüyada görümce görmek kendinizde bulduğunuz onunla aynı özellikleri temsil eder. Ayrıca onunla sizin gerçek hayatınızdaki ilişkinizi düşünün ve ortak özelliklerinizi tespit edip bunu değerlendirin, aranızdaki ilişkiyi güzelleştirin manası taşır.

Eğer görümceyle tartışma varsa o zaman sizin aslında iki benzer nitelikleri paylaşabilir olduğunuzu gösterir ( hem kabul etmek hemde reddetmek gibi).

“Rüyada Görümce Görmek” için 4 yanıt

Selamlar, ruyamda gorumcemin arkadasi benimde arkadasim bir erkek arkadasiyla cafeye bulusmaya gidiyor, gorumceme de gel diyor yanimda dur diye, gorumcem orada bir sorun yasiyor bir kagidi okumadan imzaliyor ondan polisler falan gelip gorumcemi goturuyor anlamdım, bunun anlami tabiri nedir yardimci olur musunuz? simdiden tesekkurler.

Gerçek hayatta görumcem bekar ve hiçbir ılışkısınde evlilik yapamadı. Ruyamda görümcemi gordum yemyesıl bir dağ yamacında oturuyorlardı benim evimde o yamacın tepesindeydi. dini bilgisi olan aklı selim bir akrabama aşk nedir diye soruyor görümcem. akrabamda aşk zaten sensin ne gerek var aşka diye cevap veriyor görümcemde bu cevaba çok seviniyor.teşekkür ederim. 32, Kadın, evli, ev hanımı.

Feride selam, görümceyi rüyada görmek konusu sayfada anlatılmıştır. Burada anılan kişi aslında sensin ve yaşadığın mutluluğu temsil etmektedir ve hayatında hayırlı sonuçlar getirecek, güzel şeylerin seni beklediğini anlatmaktadır.

Rüyamda esimin arkadasi görümcemle evlenmek istiyor ama bunu ona soramiyor cünkü esimden cekiniyor ama ona karsi bir seyler besliyor. Sonra onun annesi benim anneme söylüyor ve benim annemde geliyor kaynanama diyor ve cok seviniyor. Görümcem ona karsi bir sey hisetmiyor ama “mantigina yatiyor” diyor “yasimda da geldi” diyor ve onayliyor. Yasi 30 ve bekar. Sonradan tanidikca asik oluyor ona ve oda görümceme daha cok. Ve sonunda ilahili bir dügünleri oluyor. Gercektende bu oglan bana öyle geldi bir sey hissetdigini ama cekiniyor. Simdiden cok tesekkürler yorumunuz icin. Bilmek istedigim bunlar ikisi evlenecekler mi. Ailecek aslinda cok istiyoruz. Benim yasim 29 ev hanimiyim. Ruh halil mutlu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir