Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Görümcesini Görmek

Rüyada görümcesini görmek neye delalet eder?

Rüyada görümcemi örtülü gördüm ama aslında gerçek hayatta örtülü değil, bende örtülü değilim. Birde bir okuldaydık, ben sınava girecektim oda okuyor ama hiç ders çalışmıyor, sonra dilekçe yazdı , dedi ki “ben kuaförde çalışıyorum” sonra dilekçesini okudular es geçtiler, birde onunla küstük ve rüyada bile bana takıntılıydı ama ben onunla barışmak istiyordum ve beni gerçek hayatta kıskanıyor ama ben onu kıskanmıyorum benden 10 yas büyük. 17 yaşında evli bayanım. Görümceyi örtülü görmek ne anlama geliyor?

Rüyada görümceyi görmek neye yorulur?

Rüyanız hakkında bilgi sayfada bulunmaktadır. Rüyada görümce görmek kendinizde bulduğunuz onunla aynı özellikleri temsil eder. Ayrıca onunla sizin gerçek hayatınızdaki ilişkinizi düşünün.

Rüyada okul görmek kültür bakımından yeni ve engin olanaklarla karşı karşıya kalacağınıza işarettir. Okula gitmek, okula gittiğini görmek gerçek hayatta kimi hareketlerinin hatalı olduğuna işaret eder. Okulda olmak, Rüyada okulda olduğunu görmek yeni bilgiler edinmek ve bu bilgilerle hayatınızı yeniden yönlendireceğine işaret eder. Sınava girmek konusunda lütfen sınav sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Görümcesini Görmek” için 3 yanıt

Gorumceme kupe verdigimi gordum, iki tane verdim birini kaybetti, digeri kulaginda kaldi, ne demek lutfen yardimci olur musunuz. 25, Kadın, evli, ev hanimi

Asmin selam, gördüğünüz rüya sizin gerçek hayatta görümcenizden sizin görüş ve düşüncelerinize daha fazla saygı duymasını ya da söylediklerinize daha çok kulak vermesini beklediğinizi temsil etmektedir. Bakınız küpe rüya tabiri sayfası. Küpelerden birini kaybetmesi önemli bir konuda sizi dinlemeyeceğini gösterirken kulağında kalan küpe ise bir konuda sizi dinleyeceğine delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir