Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Görünmez Olduğunu Görmek

Rüyada görünmez olmak neye delalet eder?

Hiç tanımadığım bir evde, tanımadığım insanlarla oturuyorum. Bayağı eğleniyoruz, sonra ben kamerayı çıkarıp video ve fotoğraf çekmek istiyorum. Sıra sıra fotoğraf çekerken bir kişinin kamerada görünmediğini fark ediyorum, “neden kamerada görünmüyorsun” diye soruyorum, “evet” diyor, “ben görünmez oluyorum, kamerada görünmem” diyor.

Sonra tekrar kamerayı ona doğru tutuyorum bir anda kamera kapanıyor. Açıyorum tekrar tutuyorum üstüne kamera farklı bir yeri gösteriyor. Ne yapsam da bir türlü kamerada göstermiyorum. Birinin görünmez olduğunu görmek anlamı nedir?

Kimden: mfxs
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:20
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: kamera, görünmez
Şu anki ruh haliniz: sakin

Rüyada görünmez olduğunu görmek neye yorumlanır?

Rüyada görünmez olduğunu görmekgörünmezlik, görünmez olmak, , sizin için önemli olan kimi şeyleri duygularınız reddetmesine karşılık mantığınız için kabul ettiğinizi gösterir. Bu yaşamda her zaman mantığınızın önde gittiğini işaret eder.

“Rüyada Görünmez Olduğunu Görmek” için 3 yanıt

Rüyada görünmez olmak
İyi günler, ben 15 yaşında bir cocugum, rüyamda başımda bir şapka boynumda bere ve bir bot giyiyordum ve görunmezdim, kız arkadaşımın yanıma geldigini gördum ve bir yerde oturduk ve aglamaya başladı, sitem ediyordu sonra sarıldı daha cok agladı. Yanlış anlamayın arkadaşım.

Rüyanız, karşınızdaki birinin sizin için önemli olan duygularını, istemediğiniz halde kabul ettiğinizi gösterir.

Hayır olsun. Rüyamda görünmez oluyorum ve sevmediğim birisine dokunuyorum. Vuruyorum. Nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir