Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Gösteri Görmek

Rüyada gösteri görmek neye delalet eder?

Rüyada gösteri görmekUyumadan önce Yasin ve Mülk sûresinin 14. Ayetini okudum ve abdestli olarak uykuya daldım. Rüyamda yapmayı düşündüğüm iki şeyin hangisinin hayırlı olduğunu görmekti niyetim. Bunlardan biri dişçi asistanlığı idi. Rüyamda dişçi asistanıyım ve öğrenciler için bir gösteri var. Bu gösteriyi aşıp dişçiyi bulmaya çalışıyorum. Beni öğrenci sanıp bana gösteriyi izlemeyip oradan ayrıldığım için kızıyorlar ama ben onlara “dişçi asistanıyım” deyip yanlarından ayrılıyorum, onlar bana inanmıyorlar. Ben de üst kata çıkıp dişçiyi arıyorum ama bulamıyorum. Bu ne anlama geliyor? Şimdiden teşekkürler. 25, Kadın, Evli, Sterilization tech.

Rüyada gösteri görmek yorumu

Değerli okurum, gördüğün rüya; gerçek hayatında kafanı fazlasıyla meşgul eden bir konu ve çevrende yaşanan olayların uykudaki yansımasını gösteren birinci bir grup bir rüyadır. Yani bu tür rüyalar yorumlanmazlar sadece kişinin durumu hakkında bilgi verirler.

Sizin kafanız zaten asistan olmakla aşırı meşgul, bunun için istihare yapıyorsunuz. Kendinizi iyi hissettiğiniz gün asistan olduğunuzu görürsünüz, karamsar olduğunuz gün asistan olamadığınızı görürsünüz. Rüyadaki gösteri durumu ise ülkenin şu anda içinde olduğunu seçim atmosferinin yansıması. Düşünün ülkede bir seçim yapılmış, seçimin sonucu yöneticilerin hoşuna gitmemiş, bir araya gelip hükümet kurmuyorlar. Ülkede belirsizlik had safhada, neredeyse savaş ortamındayız, kin ve nefret her yeri kaplamış, toplum keskin sınırlarla kutuplara bölünmüş, ekonomi durmuş, yarın ne olacağı belli değil ve en büyük sorun yenilenecek seçimde de çıkacak sonuç yöneticilerin hoşuna gitmezse ne olacağı. Böyle bir ülkede yaşayan insanların bu tür rüyalar görmesi çok normal. Allah tüm halkımızın yardımcısı olsun demekten başka bir şey elimizden gelmiyor. Sizinde yapmanız gereken, olumlu düşünüp hedeflerinize ulaşmak için yapmanız gerekenleri yapıp ondan sonra her şeyin hayırlısını vermesi için Allah’a dua etmek ve sabırla beklemektedir. Unutmayın ki Allah her zaman iyilerin yanındadır ve kazandıklarını zanneden kötüler her zaman kaybetmeye mahkumdur ve sonunda mutlaka kaybetmişlerdir hem de öteki dünyaya kalmadan.

Normal şartlarda rüyada gösteri görmek rüyayı gören kişinin kendini daha iyi ifade etmek istediğini temsil ederken aynı zamanda kişinin gerektiği kadar konuşması gerektiğini belirtir. Burada anılan miting, toplanma, yürüyüş, protesto anlamında gösteridir. Rüyada gösteri yapmak veya gösteriye katılmak rüya sahibinin günlük hayatınızda söylemek isteyip de söyleyemediği kimi şeyler olduğunu, söylemek istediği bir şeyler olduğunu anlatır.

Rüyada oyun gösterisi görmek anlaşmazlık, farklı bakış açısı, fırsat anlamlarını simgeler. Hayatınızda birisi ile küçük bir ihtilaf yaşamayı ifade eder. Bir oyun gösterisinde rol aldığını görmek farklı bir bakış açısını, fırsat yakalamayı ifade eder. Rüyada dram, fars, gösteri, güldürü, haile, komedi, komedya, moledram, monolog, müsamere, müzikal, opera, operet, oratoryo, orta oyunu, orya, piyes, revü, skeç, temaşa, temsil, tiyatro, tragedya, trajedi, trajikomik, tuluat, vodvil terimlerinin hepside oyun gösterisi anlamında değerlendirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir