Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Gövdesi Kesilmiş Ağaç Görmek

Rüyada gövdesi kesilmiş ağaç görmek neye işaret eder?

İyi Gunler, şimdiden yorumlariniz icin tesekkurler ederim. Subat ayinda, kizimla birlikte Amerika’ya geri geldim. Kendime yeni is bulma telasindayim. Kizimla birlikte, guzel bir eve tasindik, arkasi ormanlik alana bakiyor.

Ruyamda, govdesi kesilmis bir agac goruyorum, fakat etrafinda 3 tane agac fidani goruyorum, neyse diyorum “bu agaci kesmisler ama yerine 3 tane fidan dikilmis” diye dusunuyorum. Bu ruyayi ilk aksam gordum, ikinci aksam, kendimi tahta’dan yapilmis merdivenlerden cikarken gordum, merdivenler buyuk ve kalin ve cilaliydi. Sanki merdivenler buyuk bir binanin merdivenleri gibiydiler. Benden sonrada o merdivenleri cikan baska ayaklarda gordum.

Kusura bakmayim, klavyem ingilizce, umarim okumakta zorlanmassiniz. Cok Tesekkurler ve Saygilar. Evliyim ama dört senedir esimden ayrı yaşıyorum. 41 yüksek tahsilli bir bayanım.

Rüyada gövdesi kesilmiş ağaç görmek nasıl yorumlanır?

Bu çok değerli rüyayı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim. Rüyada gördüğünüz gövdesi kesilmiş ağaç hayatınızda bir kaybı ifade etmektedir. bu ağacın etrafında gördüğünüz üç adet fidan ise iki anlam taşıyabilir;

Birinci anlamı bol kazanç, yeni başlangıçlar ve evladın sembolü olabilir. Bakınız rüyada fidan görmek sayfası.

İkinci anlamı aşağıdaki üçlemelerden birini işaret edebilir ve bunu ancak siz bilebilirsiniz.
* yaşam, canlılık, iç güç ( gücünü tanıyıp, yaşamda daha canlı olmayı gösterir )
* hayal gücü, yaratıcılık, kişisel enerji, ( kendini keşif işaretidir.)
* Bugünü, geçmiş ve gelecek ( zamanın önemini hatırlatır )
* baba, anne ve çocuk ( hayatın ana bileşenlerini gösterir )
Bu üçlemelerden hangisinin sizi ilgilendirdiğini tespit edip, o konuda verilen mesajı çözmek gerekir.
İkinci akşam gördüğünüz rüyadaki tahta merdivenlerden çıkmanız ise, gerçek hayatınızda köklerinizden, gelenek ve göreneklerinden uzaklaşmadan ( muhafazakar kişiliğini korumak ) karşınızdaki zorluklar ve engelleri birer birer aşacağınızı göstermekte ve bu konuda yalnız olmadığınızı, sizin gibi bu mücadeleyi verenler olduğunu akıldan çıkarmamak gerektiğini ifade etmektedir.

“Rüyada Gövdesi Kesilmiş Ağaç Görmek” için 3 yanıt

Rüyada ağaçın gövdeleri kesilmiş dalı üst kısmı filan yoktu, bir adam vardı ağçları kesiyordu, sonra bir yere atıyordu oradan sırayla ağaçlar depo gibi bir yere gidyordu yani saklanacağı yere gidiyordu ama o adam o kadar hızlıydı ki anlatamam, hepsi bir düzenle devam ediyordu, bende izliyordum bundan sonra kalın raylı bir trene binip hastaneye gittim ama hastahanede doktorlar sanatçı imiş, yorumlarsanız teşekkür ederim

Ruyada basqa bir kisinin kesdiyi agaci basqa bir kisiye sulamayi bildiren olmus bir akrabasi ne anlama gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir