Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Göveç Kabı Görmek

Rüyada göveç kabı görmek ne demek?

Rüyamda evlenmek üzereyken beni aldattığını öğrendiğim için ayrıldığım erkek arkadaşımı gördüm. Onunla büyük bir parkın içindeydik. Ve gökyüzünde onlarca helezon şeklindeki yıldızı karanlık bir gölge sallıyordu ve yıldızlar gümüş gibi ışıl parlıyordu, çok güzeller diyerek onlara bakıyordum. Bir grup yıldız birden samanyolu gibi olan yıldız takımından ayrıldı ve birbirine çarparak kurşun gibi eriyerek akmaya başladı. Ben erkek arkadaşıma “ne kadar güzeller” diyerek o tarafa yöneldim, o bana “gitme yanarsın” dedi.

Sonra ben ters yöne erkek arkadaşımı da bırakarak yürümeye başladım. Ama aklımda beni aldattığı kız vardı ve bana bir şeyler söylüyordu. Erkek arkadaşım arkamdan sesleniyordu “gitme, bak sana bir şey söyleyeceğim, senin için bir şey aldım, gitme” diyordu. Ben hafif başımı çevirdiğimde elinde beyaz bir poşetin içinde 6 lı paket içinde sadece ikisi poşetin dışına çıkmış küçük kapaklı göveç kaplarından vardı.

Rüyada göveç kabı görmek yorumu

Gördüğünüz rüya, ilgili üniversitelerde bir rüya çözümlemesi dersinde kullanılabilecek kadar değerli bir rüyadır. sayfalar dolusu şeyler yazılabilir, söylenebilir. Ancak ben hem zaman darlığı, hem de konuyu dağıtmamak için rüyanın ana mesajını yazmak istiyorum.

Rüyanız geçmişle hesaplaşma, vicdan muhasebesi içinde olduğunuzu ifade ederken aynı zamanda yaşamınızda yeni bir yaşam evresinin başladığını bildirmekte ve bu yeni evrede yeni fikirler, taze başlangıçlar olacağını simgelemekte, en önemlisi sizin bu değişime hazır ve istekli olduğunuzu temsil etmektedir. Başarı ve mutluluklar dilerim.

Rüyanın unsurları : erkek arkadaşımı, büyük park, yıldızlar, gümüş, samanyolu, yıldız takımı, kurşun, beyaz poşet, göveç.

“Rüyada Göveç Kabı Görmek” için bir yanıt

Eski nişanlımla tekrar barıştık.

Ve rüyamda ona hediye aldığım Kur’an-ı Kerim i bana kargoyla
geri yolladığını gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir