Rüyada Göz Kalemi Görmek

Rüyada göz kalemi ne demektir?

Ben rüyamda üç adet göz kalemi alıyordum. Özellikle saks mavi, koyu yeşil ve siyah olan renkleri aldım. Eve geldiğinde ise sadece saks maviyi gözüne sürdüm, rüyada göz kalemi almak ne anlama geliyor şimdiden teşekkürler.

Rüyada göz kalemi görmek neye yorulur?

Sevgi merhaba, rüyanız oldukça enteresan olup, hakkınızda hayırlı mesaj vermektedir. Gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda acı, şefkat, ruhsal temizlik, gülmek, sevinç konularında arayışlarda olduğunuzu ve sonunda sizde iç barış, büyük bir memnuniyet oluşturacak yolu seçtiğinizi ve güzel bir haber alacağınızı simgelemektedir.

Rüyada göz kalemi görmek acı, şefkat, ruhsal temizlik, gülmek, sevinç anlamlarını simgeler. Eyeliner terimi de aynı manaya gelir. Rüyada göz kalemi sürmek, göz kalemi kullandığını görmek çok sevineceğiniz bir haber almayı ifade eder. Rüyanızda göz kalemi almanız ruhsal arınma, mutluluk ve sevinç arayışlarını simgelemektedir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yazıyı arkadaşınla paylaş
Twitter Facebook Google+
Lütfen buraya görüş, düşünce ve yorumunuzu ekleyin. Rüyalarınızı rüya gönder adresinden gönderin

6 Yorum yapılmış

 1. Çiğdem gül dedi ki:

  Rüyamda gözüme siyah kalem çekiyordum koyu bir şekilde boyuyordum güzel görünüyordu ama rüyamın yorumunu çok mersk ediyorum. Teşekkürler

 2. yasemin dedi ki:

  Rüyada sadece tek gözüne kalem sürmek
  Merhabalar ben rüyamda siyah göz kalemi sürdüm ama tek gözüme sürdüm, bunun anlamı nedir sizce. Teşekkürler.

 3. asu dedi ki:

  Rüyada gözüne kalem sürdüğünü görmek
  Rüyam çok uzundu. Ama gözlerimi açtığımda hatırladığım şey şuydu: aynaya bir bakıyorum bir gözümün altına diğer gözümün üstüne kalem sürmüşüm. Ve çok şaşırıyorum. Hayra yormanız dileğiyle.
  asu, 35, Kadın, Evli, Ev hanımı, normal sıkıntısız yalnız diyete başlamaya çalışıyorum.

  • admin dedi ki:

   Sağlıklı bir rüya yorumu yapmak için ne kadar ayrıntı olursa o kadar iyidir ancak siz bir kısmını hatırlıyorsunuz.
   Rüyada aynaya baktığını görmek, çevrenizdeki insanlara karşı ters cevap vermek huyunuz olduğu için bazı dostlarınızı kırdığınızı, onlarla olan ilişkilerinizin bozulacağına işaret edebilir.
   Rüyada göz kalemi sürdüğünü görmek, iyi habere işaret olup, çok sevineceğiniz bir haber almayı ifade eder.

 4. zeynep dedi ki:

  Rüyamda aynanın karşısında gözüme siyah göz kalemi çektim sonra ablama çekmek istedim ( öğrenciyim )

 5. melek dedi ki:

  Merhaba, ben ruyamda siyah goz kalemi gordum. İki arkadastik, bir arkadasim “hadi bir yarisma yapalim, kim dzaha guzel gorunecek kalemle, sonra ben cok iyi kalem cekerim gozume, cook iyi gorunurum” dedi bende “tamam” dedim, o iki arkadas biri yesil gozluydu digeride mavi gozluydu, sonra o ikisi surduler gozlerine kalemleri sira bendeydi bende dedim dur dedim sunu halledeyim surecem ama surdugumu gormedim bu kadar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*