Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Göz Kanlanması

Rüyada göz kanlanması neye çıkar?

Rüyamda gözüm kanlı idi ama çok koyu kırmızıydı, aynaya baktığımda siyaha yakın olduğunu gördüm. Alnımdan kan akıyordu, elimi yüzümü yıkadım fakat tekrar aynaya baktığımda tekrar kanlandı yine yıkadım. Arkadaşlarıma sürekli “gözüm kanlanıyor, alnım kanıyor” diyordum “elini yüzünü yıka” diyorlardı. Yıkıyordum bu sefer kanlanmadı tam gidiyorduk ki tekrar kanlandığını hissetmişim.

Yaşım:17. Medeni Durumum: Daha bugün sevgilimden ayrıldım , bekarım. Bulunduğum ruh hali: Kötü, çünkü çok kavga ediyorduk, yaklaşık 3 aydır çok bunalımdayım, çaresiz hissediyorum neredeyse her gece ağlıyorum diyebilirim. Ayrıca lise öğrencisiyim. Yanıtladığınız için teşekkürler.

Rüyada göz kanlanması tabiri

Pınar merhaba, rüyada göz kanlanması veya gözünün kanlanmış olduğunu görmek rüya sahibinin samimiyet konusunda bazı sıkıntılar yaşadığını gösterir, kişinin samimiyet konusunda bir gerçeği görmek istemediğini onu görmezlikten geldiğini simgeler.

Rüyada aynaya baktığını görmek rüyayı gören kişinin çevresindeki insanlara karşı onlara ters cevap verme huyu olduğunu gösterir ve bu yüzden bazı dostlarını kırdığını anlatır ve onlarla olan ilişkilerinin bozulabileceğini işaret eder, bakınız rüyada ayna görmek tabiri. Öte yandan rüyada bir yerinin kanadığını, kan aktığını görmek genel olarak ölüm korkusu taşımak işareti olup, oldukça stresli, gergin günler geçirdiğinizi simgeler. Rüyada yüzünü yıkadığını görmek kendine dahi itiraf etmediğin zihninin derinliklerinde bazı duygu ve düşüncelerin açığa çıkmaya başladığını, bunların ortaya çıkmasına izin verip onlarla yüzleşmek, kendini daha iyi tanımak gerektiğini ve ondan sonra daha huzurlu olacağını temsil eder.

“Rüyada Göz Kanlanması” için 2 yanıt

İki gözünden kan gelmesi
Öncelikle merhaba. Rüyamda aynaya baktığımda iki gözümden kan aktığını gördüm, rüyamın yorumunu sabırsızlıkla bekliyorum. Teşekkür ederim.

Serkan merhaba. Rüyada göz kanaması görmek samimiyetten kaçınma ile ilgili gerçeği görmek istemediğinizi, görmemezlikten geldiğinizi simgeler. Rüyada gözünden kan geldiğini görmek aynı zamanda insanın kendini psikolojik ve zihinsel bakımdan yorgun hissettiğini ve yaşamdan kendini izole ettiği anlamına ge

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir