Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Göz Muayenesi Görmek

Rüyada göz muayenesi olmak neye işaret eder?

Rüyada göz muayenesi görmekRüyamda göz doktoru gözlerimi muayene ediyor, “birde ayaklarını temizleyelim ayakların kokuyor” diyor ( normalde gözlük kullanıyorum, bu aralar gözlerimde işim sebebiyle bilgisayar başındayım gözlerim yoruluyor, arada sulanıyor batıyor) Bunun manası nedir? yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada göz muayenesi görmek neye yorumlanır?

Rüyada göz görmek aydınlanma, bilgi, kavrama, bilinç, anlama, nazar anlamlarını simgeler. Gözler aynı zamanda bilinçsiz düşüncelerin iyice yüzeye çıkmış olduğunu gösterir, bakınız  detaylı bilgi için rüyada göz görmek sayfası.

Rüyanız eğitim, bilim konularında başarılı olacağınıza işaret ederken gerçek yaşamınızda içinizden atmak istediğiniz bir korku, endişe veya bir stres olduğunu ifade etmektedir. Rüyada gözünden muayene olduğunu görmek rüyayı gören kişinin yaşamında bazı şeylerin yanlış yönde ilerlediğinin farkına varması sonucu buna nelerin sebep olduğunu sorgulamaya başladığını ifade eder.

Lütfen bakınız: Göz doktoruAyak kokusu

“Rüyada Göz Muayenesi Görmek” için bir yanıt

Rüyamda göz doktoruna muayene için gitmişim ve doktor bana kızıyor “neden bu kadar bekledin, numaran çok ilerlemiş” diyor. Bu neye işaret?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir