Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Gözden Işık Çıkması

Rüyada gözden ışık çıkması ne demektir?

Rüyamda halamın evinde idim, bir sürü kadın var, hepsinin hepsi değişik tanımadığım çocukları var. Biri çocuğuyla dans ediyor diğeri insandan farklı görünüyor. Sonra ben uyumak için yattım yanıma kuzenim geldi. Sürekli konuşuyor ama ne dediğini hatırlamıyorum, sonra ışıklar gidiyor, kuzenimin gözlerinden resmen ışık çıkıyor, ben korkuyorum “buraya gelin” diye dışarıya sesleniyorum. Kuzenim gülüyor ve bana “korkma” diyor, üç harfli gibiydi, sonra uyandım.

Rüyada gözden ışık çıktığını görmek tabiri

Rüyada birilerinin dans ettiğini görmek  veya dans edenleri seyretmek iyiye işaret eder, mutluluk yaşamak ve isteklerinin gerçekleşmesine delalet eder, bakınız rüyada dans görmek sayfası. Kuzenini rüyada görmek rüyayı gören insanın şu anda bazı sıkıntıları ya da üzüntüleri olduğunu gösterir ve bunları birileriyle paylaşmak istediğini ifade eder.

Rüyanın en ilginç yanı kuzeninin gözlerinden ışık çıkmasıdır ki bu iyi bir anlam taşır ancak sen korkundan bunu anlamıyorsun. Rüyada gözünden ışık çıktığını görmek rüyayı gören kişinin bazı özel yeteneklere sahip olduğunu gösterir ve kişinin bunların farkına vararak çevresindeki insanları aydınlatması, bilgilendirmesi gerektiğini anlatır, bakınız gözlerinden ışık çıktığını görmek sayfası. Rüyada birinin gözlerinden ışık çıktığını görmek ise rüyayı gören kişinin gerçek hayatta görmesi gereken bir şeyi göremediğini ya da fark edemediğini ancak kendisine yardım edecek veya kendisini aydınlatacak birinin sayesinde bunları göreceğini ifade eder. Diğer bir anlatımla başka birinin gözlerinden ışık çıktığını görmek rüya sahibine reel hayatta yol gösterecek birisi olduğuna delalet eder.

Rüyanızda gözünden ışık çıkması yüzünden kuzenini üç harfli gibi görmen ya da öyle düşünmen aslında yaşadığın kafa karışıklığını temsil etmekte, berrak düşünemediğin için bazı şeyleri birbirine karıştırdığını belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir