Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Gözleme Görmek

Rüyada gözleme görmek neye işaret eder?

2008 de ölen anneannemi temiz kıyafetler, beyaz bir başörtüsü ve pırıl pırıl bir yüz ile gördüm. Bir daire şeklinde bir kaç kişiyle oturmuşuz. Bir ak sakallı, ak saçlı ve beyaz takkesi ve açık renkli elbisesi ile yaşlı bir dede ona “yoldan gelmişsin acıkmışsındır bir şey yer misin” dedi ve tuzla şeker uzattı. Anneannem konuşmadan kaşığın ucuyla bir tuzdan iki kere de şekerden aldı, bana baktı, önümde tahta kesme tahtası üzerinde gözlemeler gördüm. teşekkürler. 37, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada gözleme görmek neye çıkar?

Sevgili Filiz, gördüğün rüya ibret alınacak güzel olaylarla dolu ve böyle bir rüya gördüğün için mutlu olmalısın. Rüyanız rahmetli anneannenizin çok düzgün bir insan olduğunu anlatırken size de yaşamınızın manevi yönünü daha da zenginleştirmenin faydalı olacağını söylüyor.

Rüyada gözleme görmek oldukça hayırlı bir rüyadır ve rüyayı görenin kişinin yaptığı faydalı işler ve aldığı dualarla yakın bir zamanda iyilik ve güzelliklere kavuşacağına işaret eder. Rüyada gözleme yemek rüya sahibinin hayatında gelişecek bir takım güzel şeyler ertesinde borcundan, iç sıkıntısından, derdinden ve içinde olduğu tüm zorluklardan kurtularak, ferahlık ve esenliğe kavuşacağına, huzur bulacağına rivayet edilir.

Rüyada gözleme yiyen birini görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında yapmak istediği bazı şeylere ya da başarılarına mani olan birinin buna son vereceğine ve sorunların yok olacağına ve rüyayı görenin sonunda rahat nefes alarak huzuru, keyfi ve neşesinin yerine gelmesine tabir edilir. Rüyada gözleme pişirmek, gözleme yapmak, gözleme pişirdiğini, gözleme yaptığını görmek rüyayı gören kişinin zengin meziyetleri olduğunu gösterirken bu meziyetlerini çok yönlü olmak ve bir şeye değişik açılardan bakmayı başarmakla birleştirerek büyük başarılara imza atmanın mümkün olduğunu işaret eder.

Not: lütfen rahmetlinin sevabına bir fakiri doyurup, ona bol bol dua edip, yakın gelecekte yaşayacağınız güzel şeyleri paylaşır mısınız?

“Rüyada Gözleme Görmek” için bir yanıt

Teşekkür ederim Admin, duaları bir şekilde unutmuştum bir süredir, her akşam duamı yaparım, üstelik tüm sevdiklerim için. Rüyadan hemen sonra eksik ettiğimi hatırladım ve şimdi aksatmamaya çalışıyorum. Allah sizden razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir