Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Gözler

Rüyada gözler neye çıkar?

Merhabalar. Ben 21 yaşında bekar bir bayanım. Gerekli olabilir diye söylüyorum, tek çocuğum, okuyorum bir de yeni başladığım bir ilişkim var. Rüyama gelecek olursam, annem ben ve kan bağımız fazla yakın olmayan bir teyzem, deniz kenarında oturuyoruz fakat burası bir sahil değil beton üzerindeyiz ve deniz hemen önümüzde yaklaşık yarım metre derinliğinde fakat karanlık olduğu için çok kirli görünüyor.

Bir ara elimde bir çomakla denizi karıştırıyorum ve sarı renkli bir çuval buluyorum, onu çekiyorum betona doğru, sonra bir anda betona bir sürü göz çıkıyor. Bazıları sahte yapay gibi duruyor bazıları da oldukça gerçek ve kocaman iri. Hatta kimi büyük gözlere küçük gözler de birleşmiş.

Annem “bunlar sahte, kızım korkma” diyor. Ben hemen polisi arıyorum. Daha sonra 21 sene boyunca oturduğumuz eski mahallemizde görüyorum kendimi, 7 sene sevdiğim adamın sokağında buluyorum, çok karanlık çok dar, boğuluyorum, korkuyorum. Uzun boylu bir adamdan kaçmaya çalışıyorum annem ve teyzem kayboluyor, tek başıma kalıyorum. Biraz polisiye film gibi olmuş ama çok etkilendim şimdiden teşekkürler. Rüyanın unsurları: deniz kenarı, beton sahil, kirli deniz, sarı çuval, bir sürü göz, polisi aramak, eski mahalle.

Rüyada gözler görmek neye yorumlanır?

Rüyanız can sıkıcı şeyler söylemekte, beton sahil, karanlık yer, kirli deniz yerine getirilmemiş öngörüler, arzuladığınız zevklerden mahrum kalacağınızı işaret etmektedir.

Rüyada göz görmek, Rüyada gözler Aydınlanma, Bilgi, Kavrama, Bilinç, Anlama, Nazar anlamlarını simgeler. Bilinçsiz düşüncelerinizin yüzeyine gelmiş olduğunuz anlamını taşır. Bu kavramlardan size uyanı değerlendirerek mesajı çözmelisiniz.

Rüyanızın son bölümü ise gerçek hayatınızda geçmişten, büyük ihtimalle çocukluğunuzdan kalan kimi korkular, endişeler taşıdığınızı simgelemektedir.

“Rüyada Gözler” için bir yanıt

Ruyamda evdeydim ailem var. Ama bunların rüyanın en arka planında olduğunu söyleyebilirim. Pencereden bakıyorum ve gokyuzunde bir göz var gece ama rahatlıkla gözüküyor koca bir dana gözü gibi. Güneşi ele alırsak güneşten 10 kat daha büyük gözüküyor. Yakın duruyor. Göz bebeği yarım gözüküyor çünkü göz kapağı kapatıyor. Ama bazen gözünü tam açıp şaşkın şaşkın bakıyor. Ben arada bi bakıyorum hep. Göz normal bi göz değilde böyle kutsal ahenkli bi hava içinde idi. Kalktığımda etkisindeydim. 19, Erkek, Bekar, Öğrenci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir