Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada gözlerini açamamak

Rüyada gözlerini açamamak neye delalet eder?

Rüyada gözlerini açamamakRüyamda yatağımda uyurken erkek arkadaşım odaya girip üstümü örtüyordu, daha sonra odadan çıkıyordu. Ona defalarca sesleniyordum ama gözlerimi bir türlü açamıyordum, yapışmışlardı sanki. Odanın kapısı açılıyordu, biri içeri giriyordu, hissediyorum doğrulup bakmak istiyordum, vücudumu hareket ettiremiyordum. Korkup yataktan kalkmaya çalışıyordum olmuyordu. En son zorluyordum yataktan atıyordum kendimi ama ne yapıyorsam gözlerimi açamıyordum, sadece sol gözüm çok az açılıp kapanıyordu tekrar. Odadan çıkıp erkek arkadaşım orada oturuyor diye salona gidiyordum. Odaya gidiyordum gözümü elimle açmaya çalışıyordum çok az açıldı, yine erkek arkadaşımı göremedim. Kedilere mama almaya gittiğini düşünüp kapıya doğru koşmaya başladım korkudan. Kapıya doğru giderken yine gözlerimi zorluyordum açmak için önümde bir saksı vardı, ağaç gibi olmuştu, korkum daha arttı ve kapıya koşup kendimi dışarıya attım.(evimiz bahçeli). Yalın ayak bahçede koşuşturup erkek arkadaşıma sesleniyorum bağıra bağıra. Bahçenin kapısının açılma sesini duydum, biri içeri girdi. Onun olduğunu sandım ama değildi. Kapıya doğru gitmeye çalışırken yere düştüm, ağlamaya başladım. Sonra bir şekilde uykudan sıçradım. 19, Kadın, ilişkisi var, öğrenci.

Rüyada gözlerini açamadığını görmek yorumu

Rüyada erkek arkadaşını görmek onunla uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğiniz hususunda bilgiler verir. Rüyadaki gelişmelere bakılırsa siz ondan daha fazla şefkat, belki biraz daha çok ilgi bekliyorsunuz ve kendinizi onun yanında güvende hissettiğiniz için devamlı onunla olmak istiyorsunuz.

Rüyada gözlerini açamadığını görmek çok değerli bir rüyadır ve rüya sahibi insanın görmek istemediği bazı şeyler olduğunu belirtir ancak bunun çözüm olmadığını ve sonuçta bu gerçek ile mutlaka tanışacağını simgeler.

“Rüyada gözlerini açamamak” için 2 yanıt

Merhaba.Ben dün gece garip bir rüya gördüm. Gözlerim tam görmüyordu. Yani sanki gözlerime perde inmiş ama tam değil sonda küçük bir boşluk bırakmış. Ben oradan bakmaya çalışıyordum. Çok kötüydü. Ve ancak kafamı kaldırarak göre biliyordum ki kafamı rahat kaldıramıyordum. Garipti. Midem bulanıyordu öyle olunca. Başım da bir garip. Tansiyon düşünce insan nasıl oluyorsa öyleydim. Yani en azından ben öyle sanıyorum. Ve şimdi de bir garibim. Midem hala da bulanıyor. Yorumlarsanız Sevinirim. 21 yaş. Erkek. Öğrenci.

Merhabalar. Rüyamda erkek arkadaşımla ilgili rüya gördüm gözümü açamadım bana kalk falan dedi saat 2-3 oluyor dedi ama ben gözlerimi açamadım yorumlarsaniz sevinirim 16 yaş kız öğrenci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir