Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Gözlerinin Kanadığını Görmek

Rüyada gözlerin kanaması neye delalet eder?

Rüyada gözlerinin kanadığını görmekTam birsey hatırlamıyorum fakat gözlerimin kenarlarında kurumuş ve birikmiş kan gördüm, eşim “gözlerin bir daha kanarsa bana haber ver” diyordu “kanıyor mu” diye sesleniyordu devamlı, sonra kurumuş ve biriken kanın kendi kendine yok olduğunu gördüm, çok ilginç bir rüyaydı. Bahçeli bir ev gördüm daha sonrasında giyim mağazası oldu orası ve ben oradan görevlilere söylemeden bir adet pantolon aldım salaş beyaz bir pantolondu.

Daha sonra ilerledim elimde pantolon vardi geri döndüğümde ise mağaza bahçeli bir ev halini aldı, yaşlı bir kadın ile sakat yaralı bir köpek vardı, pantolon hala elimdeydi, yanımda biri daha vardı, sanırım eşim veya ablamdı, ben yaşlı kadına köpeği bana vermediği için bağırmaya başladım, köpeği sahiplendiriyordu bende ben almak istiyordum sakat ve yaralıydı köpek sonra öyle uyandım. 21, Kadın, Evli, Ev hanımı.

Rüyada gözlerinin kanadığını görmek yorumu

Rüyada gözünün kanadığını ya da gözünden kan geldiğini görmek samimiyetten kaçınma konusunda bilgi verir ve bununla ilgili gerçeği görmek istemediğinizi, görmemezlikten geldiğinizi simgeler. Eşinin gözündeki kanama ile ilgilenmesi ise sanki onunla aranızda samimiyet konusunda bazı sıkıntıları işaret etmektedir.

Rüyada bahçeli bir ev görmek dönüşüm sembolüdür. Eğer hayatınızda bazı değişiklikler yaparak geleceğinize kendiniz karar vermek istiyorsanız bunun için vereceğiniz kararlar hakkında en uygun dönemde olduğunuzu işaret eder. Ancak bundan sonra gelişen olaylar görevlilere söylemeden pantolon almak, yaşlı kadına bağırmak, evin mağaza olması sonra yeniden eve dönüşmesi gibi olaylar sizin bu güzel dönemin farkında olmadığınızı, gereksiz ve anlamsız şeylerle vakit harcayıp gerçek güzel ve faydalı şeyleri gözden kaçırdığını, boşu boşuna öfke yaşadığınızı anlatmaktadır.

“Rüyada Gözlerinin Kanadığını Görmek” için bir yanıt

Rüyamdayken başka bir rüya görüyorum sevmediğim insanlarla bir konuşma yasiyordum daha sonra kendimi bir sahada görüyorum arkadaşıma rüyamda sevmediğim insanlarla olaylar gördüm gitmeyelim boşuna diyorum sonra o insanları görüyorum bi anda yok oluyorlar bende ordan çıkıyorum geniş bir binanın içinde görüyorum kendimi yaşlı bir kadın engelli kızını taşımaya çalışıyor o anda arkadaşım yok oluyor kızı ben kucağımda kapının önüne kadar getiriyorum kız sen annemisin diyor ben daha lise öğrencisiyim diyorum ve orda kız bana dua ederken bende ona dua ediyorum ardından kapının önüne gelip oturuyoruz sonra oda yok oluyor daha sonra ben onlara yardım yapmayı düşünüyorum bi anne ve küçük oğul bana bi adres veriyor sonra eve geldiğimde banyoya giriyorum yüzüm kıpkırmızı ve gözlerim kan dolu oluyor göz bebeklerim bile kandan görülmüyor bildiğim duaları okuyorum gözlerimi açıp kalıyorum kan azalıyor ama kan bitmeden uyandim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir