Rüyada Gözlük Görmek

Rüyada gözlük görmek neye delalet eder?

Benim ablam evlenecek onun için rüyaya yattım, rüyamda bir tane akrabamız bana Kuran-ı kerim veriyordu. “Ben okuyamıyorum, al sen oku” diyordu. Bende “bende okuyamam, yanımda gözlüğüm yok, ben gözlüksüz okuyamam” diyorum. Sonra gözlük arayıp, buluyorum. Rüyamda gördüğüm kuran-ı kerimin sayfaları yeşil, yazıları beyazdı ama ben diyorum ki “bu yazılar çok karışık benim kuran-ı kerimin yazısına benzemiyor” diyorum ve kuran-ı kerimi okuyamıyorum.

Kimden: betül
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: yeşil, kuran, gözlük, beyaz, karışık yazılar
Şu anki ruh haliniz:

Rüyada gözlük görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada gözlük görmek, gözlüğün numaralı gözlük veya güneş gözlüğü olmasına göre anlamı değişir. Genel olarak hayata nasıl baktığınız hakkında bilgi verir. Rüyada güneş gözlüğü görmek rüya sahibinin çevresindeki insanlara olayların karanlık ya da olumsuz yanını görmek eğiliminde olduğu kanısını verdiğini anlatır. Rüyada numaralı gözlük görmek gerçek hayatta aniden ortaya çıkacak bazı durumlar veya meydana gelecek değişiklikler sonucu rüyayı gören kişinin olaylara daha farklı açıdan bakmaya başlayacağını, geçmişte anlayamadığı bazı şeyleri daha iyi anlayacağını temsil eder.

Rüyada gözlük takmak ya da gözlük kullanmak etrafınızda bir takım sahte arkadaşlar var, onlardan kolay kolay kurtulamayacaksınız manası taşır, dikkat edilmesi için bir uyarıdır. Rüyada gözlük almak veya gözlük aldığını görmek ön sezilerine daha fazla güvenmek gerektiğine işaret eder. Bu sayede kimi şeyleri daha önceden fark edebileceksiniz mesajı verir. Rüyada gözlük bakmak yahut gözlük seçmek ya da gözlük beğenmek aşırı titiz olma huyunu bir kenara bırakıp, kimi şerleri görmezden gelmek gerektiğini temsil eder. Rüyada gözlük kaybetmek veya gözlük kaybettiğini görmek yalan veya iftiraya karşı dikkatli olmanız gerektiğini simgeler.

Rüyada başkasının gözlüğünü kullanmak üzerinize gitmeniz gereken bir sıkıntıyı görmezden geldiğinize ya da onun çözümünü başkalarına bıraktığına işarettir. Rüyada gözlük kırmak bir ayrılık ya da üzüntüye delalet eder. Rüyada kırılmış gözlük görmek bir kayıp haberini haber verir. Bu bir dostluğun bitişi olabileceği gibi bir ayrılış, bir sona erişte olabilir. Rüyada 3d gözlük görmek ya da kullanmak rüyayı gören kişiye olaylara daha farklı açılardan bakmayı öğrenmesi gerektiğini işaret eder.

Benzer Yazılar İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı paylaşın
Twitter Facebook Google+

2 Yorum yapılmış

  1. Meryem dedi ki:

    Gözlük camının düştüğünü görmek
    Öğrenciyim, şuan kafam çok karışık. Normalde numaralı gözlük kullanan biriyim zaten. Rüyamda yürürken birden gözlüğümün camının olmadığını fark ettim ve avucumun içinde olduğunu hissettim. Elimi açtığımda camların ikisi de avucum içindeydi. Sonra bir arabada olduğumu gördüm gözlükçüye gittim, camları taktırdım, sonra arabaya tekrar bindim uyudum arabanın içinde. Sonrada uyandım başka bir şey hatırlayamıyorum. 21 yaşındayım. Şehir dışında okuyorum. Hiç sevgilim olmadı şuanda da yok.

    • Admin dedi ki:

      Meryem merhaba, görmüş olduğun rüya gerçek hayatta özellikle seni veya başarılarını kıskanan kötü kalpli kişiler karşı daha dikkatli olmak için onların gerçek yüzlerini görmeyi bilmek, başarmak gerektiğini ifade etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*