Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Gözlük Kırdığını Görmek

Rüyada gözlük kırmak ne demek?

İyi günler; Sevdiğim insandan evlenme teklifi aldım fakat kafam çok karışıktı, istihareye yattım. Bir kaç gün bir şey görmedim. Sonra üzülerek dua ettim abdestli yatmıştım ve rüyamda öncelikle beyaz camlı siyah çerçeveli gözlüğü yere düşürerek camlarını kırdığımı gördüm.

Ardından akrabalarla bir evde toplanmışız, ev sanırım bizimmiş emin değilim ama üzerimde öyle bir rahatlık var. Herkes yerde koltuklarda dolu oturmuş ben yatıyorum. Uykuyla uyanıklık arası yabancı bir kadının benim hakkımda yengeme “onu internetten bulduk, böylesi orada kolay bulunmaz, kalkınca şöyle bir bakacağım” dediğini duyup kalkıyorum, saçım ıslak.

Derli toplu görünmek için saçlarımı geriye doğru taradım. Kadın beni süzdü falan çeşit çeşit tatlılar yapmış, hepsinden veriyorlar, sırayla yiyorum. Ama çeşit çok şekerli halka şeklinde, tepside bir dolu yedim. Sonra kadın gitmek için kalktı yanında arkadaşı da varmış sanırım. Uzaklaştı ayıp olmasın kadını geçireyim diyorum kapıya gittim ama bulamadım gitmişti. Bu arada kadının kayın valide adayı olarak algılıyorum, başka kayın valide adayı ile konuşuyorlar ikisini de tanımıyorum. O günden beri düşünüyorum nedir diye siyah çerçeveli gözlüğün kırılmasını karamsarlığımı kırabilirsem her şey çok güzel olacakmış gibi yorumladım. ilginize teşekkür ederim.

Rüyada gözlük kırdığını görmek tabiri

Rüyada gözlük kırmak bir ayrılık ya da üzüntüye delalet eder. Rüyada kırılmış gözlük görmek bir kayıp haberini haber verir. Bu bir dostluğun bitişi olabileceği gibi bir ayrılış, bir sona erişte olabilir.

Rüyada tatlı görmek iyi rüyadır. Sağlık, sıhhat, ferahlık, mutluluk mesajları verir. Rüyada tatlı yemek sevinç ve mutluluk demektir.

“Rüyada Gözlük Kırdığını Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda gözlük çerçeveme bakıyordum, düzelteyim derken ortadan ikiye kırıldı, tam ortadan hem de çok şaşırdım, yardımcı olursanız sevinirim.
Rüya tabirlerine baktım olumlu da var olumsuz da, tam bir iş mülakatından sonra böyle bir rüya gördüm.

Fatma merhaba, rüyada gözlük kırmak genel anlamda olumsuz yorumlanır ama gözlüğü düşürmek, üzerine bir şey düşürmek, üstünü basmak gibi gözlüğü deforme eden eylemleri kapsar. Sizin rüyanızda gözlük elinizde tam ortadan ikiye ayrılıyor. Bu özel bir anlam taşıyabilir yani hem üzüntü hem sevinci bir arada yaşamak veya bir olayın hem iyi hem kötü tarafını görmek gibi. Siz bunu olumlu yorun, pozitif düşünün, başarılar.

Rüyamda duygularımın olduğu bir çocuktan kırık bir gözlük alıyordum “al bunu tak ve beni artık düşünüp üzülme” diyordu, bu ne demek oluyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir