Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Gözünden Kurt Çıktığını Görmek

Rüyada gözünden kurt çıkması ne demektir?

Rüyamda sağ gözümün sağ tarafında sivilce sandığım bir sertlik gördüm. Sivilce görünümünde olan bu sertliği sıktırdığımda içinden büyük büyük ondan fazla kurt çıktı. Bu rüyam ne anlama geliyor, teşekkür ederim.

Rüyada gözünden kurt çıktığını görmek tabiri

Sevgili Gülşah. Gözünüzden bir şey geldiğini görmek yolunuzdaki engelleri temsil eder. Aynı zamanda başkalarının hatalarını gördüğünüzü ve eleştirdiğiniz anlamını temsil eder

Rüyada kurtçuk görmek ölüm korkusuna işaret etmektedir. Ayrıca varlığını reddettiğiniz kimi problemlerin sizi içeriden yediğini anlatır. Uyum ve dengenizi bozan duygularınızı bertaraf etmeniz gerektiğini işaret eder.

Not detaylı rüya tabiri için lütfen rüyanız ve kendiniz hakkında mümkün olan tüm bilgileri vererek rüyalarınızı rüya gönder adresine yazınız. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada göz görmek sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Gözünden Kurt Çıktığını Görmek” için 8 yanıt

Ruyamda buyuk kurt gordum salyangoza benziyordu sol gozumun sol taraf icinde geziniyordu bu ne anlama gelmekte.

Rüyamda sağ gözümün altında sivilce çıkmış sıktım onu kurt çıktı, çok korktum. Bu ne demek?

Merhabalar, size 2 tane rüya yazıyorum, ikisinin de anlamını çok merak ediyorum, yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
1. rüyam bunu birkaç kez gördüm. Rüyamda sağ gözümün alt kapağını açıyorum. Gözümün içinde gezinen küçük siyah kurtçuklar görüyorum ve bunu arkadaşıma gösteriyorum “bak gözümün içinde kurtçuklar var” diyorum, oda eline cımbız almış gözümdeki kurtçukları çıkarmaya çalışıyor, bende “başka komşuya gidelim o çıkarsın” diyorum
2. rüyam bir arkadaşımla birlikte bir köye gezmeye gidiyoruz. Orada birinin evine misafir oluyoruz, çıkışta bakıyorum ayakkabılarım yok. O evden çıkan birisi yanlışlıkla benim ayakkabılarımı giyip çıkmış. Bende oradan bir terlik gibi bir şey ayağıma geçirip çıkıyorum evden bunları yorumlar mısınız lütfen ? 32, Kadın, evli, ev hanımı

sağ gözümde sivilce sandığım şeyi sıktığımda içinden solucan çıktı ve göz kapağımı kaldırdığımda da altından da aynı solucan dan çıktı.anlamını öğrenebilirmiyim.

Rüyamda gözümden önce balık çıktı, geri soktum içine, sonra göz kapağını çevirip baktım kurtçuk gibi bir şey görüyorum, hafif itekledim çıktı, beyaz kahverengi küçücük bir ata dönüştü, çok merak ediyorum ne anlama geliyor?

Rüyada sol gözümden beyaz bi kurt çıkıyordu ben çektikce o uzuyodu ve kocamandi acaba ne olabilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir