Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Graffiti Görmek

Rüyada graffiti ne demektir?

Arabayla bir yere doğru gidiyorum. Sonra birden koyu gri duvarların olduğunu görüyorum. Üstlerinde graffiti var tüm duvarların ama etrafta kimseler yok. Yerler çöp içinde. Devam ediyorum ve bir siteye geliyorum. Hiç bir yerde araba yok. Etrafta yine koyu renkte gri binalar var. Harap durumdalar ama son derece modern görünüyorlar. Doğramaları bile yeni. Dairelerden birine bakıyorum ve içerisi sanki yeni terk edilmiş gibi ama takvimde 2008 yılı görünüyor. Arabama binip panikle orayı terk ediyorum. Yaş 19, öğrenci, bekar, erkek.

Rüyada graffiti görmek tabiri

Rüyada graffiti görmek rüyayı görenin gerçek hayatında duygu ve düşüncelerini karşısındakine doğru ve etkin bir şekilde anlatabilmesi için önce kendini doğru ifade etmeyi başarması gerektiğini ifade eder. Rüyanızda yerdeki çöpler ise hayalleriniz, fikirleriniz veya sorunlarınızı tamamen terk edeceğinizi gösterir. Bunlara zaman ayırmaya değmeyeceğine karar verebilirsiniz. Kadınlar için bu rüya, aşk hayatında sorunlara işaret edebilir. Bakınız rüyada çöp görmek sayfası.

Site içinde gördüğün harap durumdaki gri binalar hayatındaki bir belirsizliğin umutlarının tükenmesine sebep olduğuna işaret ederken gördüğün takvim zamanın hızlı geçtiğini göstermekte, olayların hızına ayak uydurmakta zorlandığını ifade belirtmektedir. Takvimin 2008 i göstermesi ise zamana ayak uyduramadığını teyit etmektedir.

“Rüyada Graffiti Görmek” için bir yanıt

rüyada bir yere gidiyorum. gerçekte tanımadığım ama rüyada tanıdık birini görüyorum. ardından bulunduğum yerden çıkıyorum. dışarda daha önce orada olmayan grafittiler var. daha sonra eski bir eve geliyorum. evde bir bebek var ve onu evde gördüğüme seviniyorum. sonra evin banyosunda da daha önce olmayan grafittiler görüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir