Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Greyfurt Görmek

Rüyada greyfurt görmek neye işarettir?

Bu gün sabaha doğru peş peşe iki rüya gördüm. Birincisi şöyleydi; kendi evime giderken evimizin önündeki greyfurt ağacına bağlı olan bize ait köpek bana saldırdı ve ben bir yerden aşağı düşüp kafamı kırdım, sonra eve gittim, annem başıma pansuman yaptı “doktora gidelim” dedim götürmedi. Kırılan yerde kan falan görmedim.

İkinci rüyamda ise kardeşimi gördüm, bir şeyler yapıyordu “yapma” dedim, devam etti ve bana saldıran köpek gibi dişlerini gösterip hırladı, bende “içine cin girmiştir” deyip kendine gelmesi için omuzlarından tutup salladım, o ara euzu besmele çektim üzerine nas suresini okudum, kardeşim sakinleşti, ikinci rüyada böyleydi. Rüyadan uyandıktan sonra gözlerimden yaşlar akıyordu, ağlamamıştım ama o yaşların akmasına engel olamadım. Rüyamı tabir ederseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Rüyada greyfurt görmek yorumu

Hasan merhaba, rüyada evine gidiyor olman aslında gerçek hayatta seni endişelendiren bir şeyler olduğunu ve kendini güvende hissetmek istediğini temsil etmektedir. Evin önündeki greyfurt ağacı ise dinlendikten sonra işlerini yoluna sokacağını, işlerin açılıp, hayatının yeniden düzene gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada greyfurt görmek tazelenmiş ve dinlenmiş iyi bir zihin ile tüm sorunları aşıp, başarıya daha kolay ulaşacağınızı temsil eder. Rüyada greyfurt yemek moralinizin iyi olduğunu gösterirken greyfurt yediğini görmek vücudunuzun gençleşeceği bir dönem yaşamakta olduğunuzu gösterir. Greyfurt sıkmak, greyfurt sıktığını, greyfurt suyu içtiğini görmek ise rüya sahibi için sağlık sorunu yaşıyorsa şifa bulacağına, sağlık sorunu yoksa sıhhatli bir hayat süreceğine delalet eder. Rüyada greyfurt ağacı görmek yetenek, inanç sistemi ve iyi işler ifade eder, emeklerinizin meyvesini alacağınızı belirtir.

Greyfurt ağacına bağlı olan köpeğin size saldırması aslında gerçek yaşamınızda bir takım ekonomik sıkıntılar yaşadığınızı ya da bir dostluk reddi anlamına gelir. Bu rüya sizin için iyi arkadaşlar bulmanız gerektiğini anlatabilir, bakınız rüyada köpek saldırması tabiri. Bu sırada kafanızı kırmanız kendi hatanız yüzünden amacınıza ulaşmakta zorluk yada gecikme yaşadığınıza delalettir.

İkinci rüyanızda gelişen olaylar bir manevi sorun yüzünden kardeşinizin yaşamının alt üst olduğunu ve bu urumun tüm aileyi ve özellikle de sizi oldukça kötü etkilediğini gösterirken, dua ve Allah’a sığınıp, ondan yardım isteyerek bunları aşacağınızı temsil etmektedir.

“Rüyada Greyfurt Görmek” için 3 yanıt

Greyfurt ve portakal dilimleri
Rüyada bir tabak içerisinde içerisi kırmızı renkli çok güzel görünen, tatlı, greyfurt ve portakal dilimleri vardı. Bir dilimini yemek için aldım ama dahasını hatırlamıyorum. Bu rüyanın ne manaya geldiğini yazarsanız çok sevinirim.

Greyfurt görmek sayfada anlatılmıştır ve sorunları aşmaya delalet eder. Portakal görmek güzel haber almaya ve mutlu bir aşk yaşamaya yorumlanır. Greyfurt ve portakalın dilimlenmiş olması hedeflerine zaman içinde parça parça ulaşıp, hedefe yavaş fakat sağlam adımlarla ilerleyeceğini anlatmaktadır, bakınız rüyada dilim analizi.

Tekrardan Merhabalar. Birisini seviyorum açılmak için yelteniyorum ama kızın bir sürü sıkıntıları var bir ışık vermiyor bana. Bende hemen hemen her gece namazlar kılıp dualar ediyorum. İşte bu gecelerde birçok rüya gördüm. Size yazdığım rüyadan önce yine önüne bir tabakta hamur kızartması konup üzerine yoğurt dökülüyordu. Yine kimseyi görmedim ama. Ondan önce de hiç tanımadığım bir erkekle nisanlanmisim haberim olmadan parmağımda üzerinde yanlış hatırlamıyorsam güçlü bir hayvan figürü olan yüzük vardı ve ben yuzukten nisanlandigimi anlıyorum nisanlandigim adamı arıyordum . Tüm bunların yorumunu da yaparsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir