Kategoriler
Renkler

Rüyada Gri Beyaz Gelinlik

Rüyada gri beyaz gelinlik görmek neye işaret eder?

Ben sözlüyüm yakında evleneceğim. Rüyamda gelinlik gördüm ama gelinliğin üstü acık gri renk, altıda beyaz. Düğün hazırlıklarında giymişim bu gelinliği ama düğünde giymeyeceğim diyorum. Acil yazarsanız sevinirim, şimdiden teşekkür ederim. Rüya temaları : gelinlik, düğün hazırlıkları.

Rüyada gri beyaz gelinlik yorumu

Merhaba, rüyada gelinlik görmek murada ermeye yorumlanır. Daha detaylı bilgi ve yüzlerce rüyanın yorumu için rüyada gelinlik görmek sayfasını ziyaret ediniz. Rüyada beyaz gelinlik görmek bekarlar için evlenmeye, evliler için kazancın artacağını gösterir. Rüyanızdaki açık gri – beyaz gelinlik ise evlenmeyi düşünüyorsanız kafanızda hala net olmayan bir şeyler olduğunu, çalışıyorsanız iş yaşamınızda kimi küçük sorunlar, soru işaretleri olduğunu işaret eder.

“Rüyada Gri Beyaz Gelinlik” için bir yanıt

Rüyada gelinlik yıkamak
Rüyamda rengi gri olmuş gelinlik gördüm, gelinliği çamaşır makinesinde yıkıyordum. İyice beyazlatmak, beyaz gelinliği tekrardan giymeyi bekliyordum. Gelinliğimi yıkamada önce giydim abimler bir hazırlık içindeymiş, oraya gidiyorum ağabeyime bir şeyler alındığını görüyorum, rüyamda minik kızımı görüyorum çikolata veriyorum kızıma, kızım konuşmayı çözmüş merhaba diyordu, teşekkürler. Kızım daha iki buçuk yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir