Kategoriler
Renkler

Rüyada Gri Ev Görmek

Rüyada gri ev görmek ne demektir?

Rüyamda deniz kenarında tek katlı gri bir ev görüyorum, ev benim evim imiş, evin içine kadar deniz yükseliyor ve evin salonuna kadar denizden kum ve çamur getiriyor. Oraları temizlemek istiyorum sonra evden dışarıya bakıyorum denizin üzerinde bir teknede duruyorum. Etrafa bakıyorum sadece deniz kenarındaki evlere deniz ulaşmışmış, kum ve çamur olmuş. Bayan arkadaşı görüyorum arabası ile o denizin gelgitinden arabası ile geçiyor.

Rüyada gri renkli ev görmek yorumu

Rüyada gri renkli bir ev görmek gerçek yaşamınızda zihninizdeki gizli alanların sizi olumsuz etkilediği, düşüncelerinizin net olamadığı bir belirsizlik döneminden geçtiğinizi simgeler.

Evin boyası açık gri ise bu belirsizlikler kısa sürede geçecektir, Koyu gri ise bir müddet daha sürecektir şeklinde yorumlanır. Rüyada ev görmek konusunda daha detaylı bilgiyi ev rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

Rüyanızın devamında gelişen olaylar ise gerçek hayatınızda bazı gizli endişelerin sizin rahatsız ettiğini fakat bunları tam olarak tanımlayamadığını ve çözemediğini göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir