Kategoriler
Renkler

Rüyada Gri Kıyafet Görmek

Rüyada gri kıyafet görmek ne anlam taşır?

Rüyamda kesinlikle bu dünyada değilim, Hayatta olduğumdan bile emin değilim. İçinde ateşler olan çok yüksek bir uçurumun dibindeyim ve tanımadığım birisi benden erkek kardeşimin, çok sevdiğim ve onun da çok sevdiği gri tshirtü ile yeni ve şık bir gri yün bayan hırkası arasında seçim yapmamı istiyor.

Ben de ağlıyorum seçim yapmak istemediğimi söylüyorum ama beni zorluyor, ben de hırkayı tercih ediyorum, ama çok üzülüyorum, ağlıyorum tshirtü verdiğim için. Tshirt ve hırka havada duruyorlar. İçinde bulunduğum yer çok karanlık ama basık değil, çok geniş bir alan, parlak siyah taşlarla kaplı bir mekan. Kardeşim ile herhangi bir münakaşamız olmadı, olmaz da. 2 gece üst üste gördüm bu rüyayı, ancak 2. gecenin sonunda seçimimi hırkadan yana verebildim.

Beni çok üzen bir rüya idi, yardımcı olabilirseniz sevinirim. yaş:22, bayan, bekarım. Rüya temaları : başka dünya, ateşli uçurum, uçurumun dibi, tanımadığım birisini, gri tshirt, gri yün hırka, bayan hırkası, seçim yapmak, karanlık bir yer, parlak taşlar, siyah taşlar. 9 Mart 2010, 00:23

Rüyada gri kıyafet görmek neye yorulur?

Merhaba, rüyanız bir karar aşamasında olduğunuzu ve bu karar vermekte kararsız kaldığınızı işaret etmektedir. Rüyada seçiminizi hırkadan yana yapmış olmanız; bu kararınız sonucu rahata ereceğinizi, helal para kazanıp, yeni mal mülk edineceğine işaret eder.

“Rüyada Gri Kıyafet Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kocası üzerinde güzel kıyafet görmek
Dün geceki rüyamda kocamı güzel kıyafetli gördüm, ne demek bu? Giymiş olduğu ceket, ayakkabı ve pantolon çok güzel görünüyordu.

Selda merhaba,
Gördüğün rüya hayırlı anlam taşımakta ve aile yaşamınızda bazı konulara daha farklı bakmaya başladığını ve bunun yeni mutluluklara sebep olacağını, sevineceğini göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir