Kategoriler
Renkler

Rüyada Gri Panter Görmek

Rüyada gri panter ne demektir?

İyi günler, Ben bu gece rüyamda kalın iple örülmüs bir filenin üstünde oturuyordum. Yüksekteydi bu file. Hani oyun parklarında olur ya öyle bir sey.

Yanimda kızım ve yegenim vardı ama onlar uyuyorlardı bende onları korumaktaydım. Aşağıda koyu gri renginde bir panter vardı ve bize doğru atlıyordu. Filenin bir açık yeri vardı, panter bir kac kez oraya doğru tırmanmayi başardı fakat ben herhangi bir nesleyle vurarak onu düsürdüm.

Sonra bir ara halam geldi ve ben yegenimin yanımda olmadığını fark edince çığlık atarak onu aradım ve halama sordum fakat bulup bulamadığımı hatırlamıyorum. Rüyami yorumlarsaniz sevinirim çünkü çok etkilendim. Tesekkürler. Rüyanın unsurları: kalın ip, file, kızını, yeğenini, kızını korumak, panter, çığlık atmak

Rüyada gri panter görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda bir mücadele içinde olduğunuzu, kendinizi tehlikede hissettiğinizi ancak bunun düşündüğünüz kadar tehlikeli olmadığını simgelemektedir.

Rüyada panter görmek bekar kişi için güzel bir aşk yaşamaya işaret ederken evliler için evlilik yaşamında heyecanlı yeniliklere delalet eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada panter, sporcu ise başarıya yorumlanmıştır.

Rüyada panter tarafından kovalanmak işlerin bir süre bozulacağına, sonra kısa sürede düzeleceğine işarettir. Rüyada panteri avlamak panter avlamak içinde bulunduğunuz mücadeleyi kazanmayı simgeler. Rüyada Panterle boğuşmak kıyasıya bir mücadeleden sonra berabere kalmaya işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir