Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Grizu Patlaması Görmek

Rüyada grizu patlaması neye delalet eder?

Rüyamda Şubat tatilinin tadını çıkarıyorum ve odamda yatağıma uzanmış bir roman okurken salondan annemin “eyvah! vah vah yazık olmuş” diye bağırmasını duyarak koşarak salona gittim “hayrola anne, ne oldu” diye korkarak anneme sordum, annem televizyonu göstererek “bak grizu patlaması olmuş, yüzlerce kişi madende kalmış” dedi, televizyona baktığım bu konuda haberler geçtiğini, tüm kanalların bu haberi verdiğini gördüm. Hayırdır inşallah bu neye yorulru?

Rüyada grizu patlaması görmek yorumu

Emine selam, tatil gününde böyle sıkıntılı rüya görmek gerçekten çok ilginç. Unsurlara bakmak gerekirse rüyada roman okuduğunu görmek rüyayı gören kişinin hayatının yönünde iyiye doğru bir gidişin başladığını ifade eder.

Rüyada grizu patlaması görmek, duymak, haberi almak hayal kırıklıklarınızı ve bastırılmış öfkenizi temsil eder. Rüyada grizu negatif düşünceler içinde olduğunuzu ifade eder. Rüyada grizu patlaması içinde olmak, maden ocağında olduğunu ve ocakta grizu patlaması olması ise arkadaş sıcaklığını gösterir, gereksinim duyduğunuzda yanınızda olacak değerli arkadaşlara sahip olduğunuzu ifade eder.

Sonuç olarak gördüğün rüya ilk bakıştaki gibi kötü olmayıp, yaşamının iyiye doğru bir eğilim içinde olduğunu göstermekte ve yaşadığın hayal kırıklığının kötü etkisi veya bastırılmış öfkeden kurtulduğunda her şeyin daha da iyiye gideceğini, yaşama olumlu bakmaya başlayacağını belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir