Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Gübre Görmek

Rüyada gübre görmek neye çıkar?

Merhaba benim adım Esra, rüyamda dedemin tarlasındayım, dedem tarlaya gübre atıyor, ben de onu seyrediyorum. Sonra bir baktım ki çevremde bir çok fare ölüsü, tavşan ve benzeri hayvanlar var. Dehşete kapılıyorum, deme “imdat” diye sesleniyorum, bu sırada önümden 1 fare çığlık atarak üstüme doğru uçarak geliyor. Lütfen söyler misiniz bu rüya ne anlama gelir?

Rüyada gübre görmek yorumu

Rüyada tarla görmeniz çok iyi olup bolluğa ve berekete, çok para kazanmaya, karlı iş yapmaya delalet eder.

Rüyada gübre görmek,  geçmiş tecrübelerinizi veya eski fikirlerinizin yeniden ele alındığında faydalı yeni şeyler öğrenebileceğine işaret etmektedir. Rüyada hayvan gübresi görmek de fenni gübre de aynı yoruma sahiptir. Tarlaya gübre atmak, toprağı gübrelemek rüya sahibinin tecrübelerinden yararlanarak kendisi için fayda getirecek yeni adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada tavşan görülmesi şans, sihirli güç ve başarıyı temsil eder. Hayata daha pozitif bakacağınız günleri işaret eder. Aynı zamanda bolluk, sıcaklık, bereket ve cinsel aktivite simgeler. Ölü tavşan ya da tavşan ölüleri ise bu anlatılanların zıt anlamı gelişmeleri haber verebilir. Rüyada fare ölüsü görmek, ölmüş fareler, ölü fare görmek, rüyayı gören insanın iç dünyasını, vicdan muhasebesini simgeler, yaptığınız bir hatadan dolayı vicdan azabı çektiğiniz anlamındadır. Buradaki önemli mesaj ise yapmanız gerekenleri yapıp bu vicdan azabından bir an önce kurtulup aynı şeyi tekrarlamamaktır şeklinde yorumlanır. Rüyada uçan fare görmek ise önemli bir rüyadır ve hakkınızda ciddi bir tehlike olabilecek bir konuya ciddiye almadığınızı ve bu durumdan zarar görebileceğinizi simgeler.

Rüyada güherçile görmek bu rüya sizin uzun bir süre boyunca büyük bir üzüntü yaşayacağınızı ifade eder. Tarımda gübre olarak kullanılan beyaz renkli ve ince billurlar durumunda birleşik bir madde, potasyum nitrat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir