Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Güç Görmek

Rüyada güç görmek neye işarettir?

Rüyamda hayallerimi süsleyen kızı gördüm ve ona aşık oldum, derdimi nasıl anlatacağım düşüncesi içerisinde iken kız bana gülümsedi ve beni anladığını söyledi. Elindeki mısır gevreğinden istediğim kadar alabileceğimi söyledi ya da bakışlarından bunu anladım. Telepati gibi bir şey oldu veya bir şey söyledi de ben telepati olarak algıladım galiba, anlaşabileceğimizi düşündüm ve normal konuşmaya başladı. Sonra birlikte yürümeye başladık, kız çok mutluydu bende çok mutluydum.

Konuşma sırasında kız sürekli benim yeni sorular sormak için beni cesaretlendiriyordu. Tam olarak neler konuştuğumuzu hatırlamıyorum. Hatta adını da sormuştum onuda hatırlamıyorum. İkimiz yolda konuşarak yan yan yürürken bir güç bizi havaya kaldırdı, başta direndim aşağıya baktım, havaya yükseldiğimizi gördüm, bulutların üzerinde yürümeye başladık.

Nasıl duygudur bilmiyorum ama kendimi olayların akışına bırakmaya karar verdim, bundan çok mutlu oldum, ancak bizi bulutların üzerinde tutan güç azalmaya başladı sonra yavaş yavaş her şey kayboldu. Karanlık olmayan ama yinede hiç bir şey görünmeyen bir yere geldim. Ondan sonrada uyandım.

Rüyada güç görmek tabiri

Serkan merhaba, gördüğün rüya kişinin kendini iyi hissetmesi için beyin tarafından oluşturulan bir rüyaya benziyor. Sen böyle olduğunu düşünmüyorsan aşağıda vereceğim rüyadaki temel unsurların anlamından bir mesaj tespit etmeye çalışabilirsin.

Rüyada tanımadığı birine aşık olduğunu görmek çok mutlu olacağınız bazı gelişmeler yaşayacağınız anlamına gelir. Bu rüya, çevrenizdeki insanlardan memnun olduğunuzun, sıkıntıdan uzak durduğunuzun da işareti olabilir.

Rüyada bir güç görmek rüyayı gören kişini gerçek hayatta başarmayı çok istediği bir şey olduğunu ancak bazı sebeplerle bunu başaramadığını temsil eder. Rüyada güçlendiğini görmek kişinin gerçek hayatta da güçlü olacağına delalet eder. Rüyada gücünün azaldığını görmek rüya sahibinin bazı şeyler karşısında yorgun düştüğünü, hedefe varmak için gerekli enerjiyi kendinde bulamadığını anlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir