Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Güçlü Hortum Görmek

Rüyada güçlü hortum neye işaret eder?

Merhaba ben kısa ama net bir rüyadan çok etkilendim. Erkek kardeşimle pencereden dışarı bakıyoruz, çok uzakta 4-5 tane hortum gördük. Hortumlardan biri inanılmaz güçlü ve büyük. Yerinde duramayan bu hortum bizim eve doğru yaklaştı. Tamda o sırada bir helikopter geçiyordu, helikopter yaklaşan hortumun etkisiyle yönünü değiştirdi kontrol edilemiyordu, bizim binanın önünde inşaat halindeki binaya çarpıyor ve patlıyor.

Annem o sırada uyuyordu uyandırdım, patlamanın etkisine girmeden hortum geldi ve bizim olduğumuz binayı yerinden söktü. Pencereden baktığımızda hortumun içinde çok yüksekte ve denizin üzerindeyiz. Annem ve kardeşim şok etkisiyle yerinden hareket edemediler, bir kaç saniye içinde ölecektik, bende “kalkın hadi, namazımızı kılalım” dedim bir nevi cenaze namazımız. O sırada uyandım. Bu ne anlam taşır? lebel, 23, Kadın, Bekar, Öğrenci, endişe, gergin

Rüyada güçlü hortum görmek yorumu

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda iç dünyanızda büyük fırtınalar yaşadığınızı gösterirken sizi çok heyecanlandıran olay veya olaylar yaşamakta olduğunuzu ancak bu olaylardan bir kısmının sizde büyük hayal kırıklığı yaşattığını temsil etmektedir. Unsurlara ayrı ayrı bakmak gerekirse;

Rüyada pencereden dışarı baktığını görmek, sezgi ve bir çok şeyin farkında olmak anlamına gelir. İçinde bulunduğunuz durumun farkında olduğunuzu, ne yapmanız gerektiğini bildiğinizi ifade eder. Rüyada hortum görülmesi içinizdeki fırtınaları ifade eder. Sizi çok heyecanlandıran olay veya olaylar yaşıyorsunuz anlamını taşır. Rüyada gördüğünüz helikopter, uyanık hayatınızda sahip olduğunuz hırsı ve başarıları göstermektedir.

“Rüyada Güçlü Hortum Görmek” için bir yanıt

Gerçekten harika bir titizlikle çalışıyorsunuz ve bunun karşılığında bu işi parayla değil, ücretsiz olarak yapmanız çok güzel bir davranış. Teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir