Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Güğüm Görmek

Rüyada güğüm neye delalet eder?

Rüyamda başıma yeşil bir eşarp bağlıyorum, gülümseyerek diyorum ki “ben kapanacağım” sonra başıma geçiriyorum. O eşarbın etrafı beyaz, tabi daha sonra bu eşarbı taktıkça büyüyor, diz kapağıma kadar geliyor, en sonunda dikkat ediyorum ki yeşil eşarbımın üstünde Arapça “Allah” yazıyor, diğer anlayamadığım Arapça sözcüklerde var tabi, hemen karşımda da elimde bir süt güğümü tutan 50 yaşlarında kır saçlı bir amca bey bana gülümseyerek “kapanacaksın” diyor o ama nurluydu, yüzünü pek hatırlayamıyorum, ardında koluma bir adam giriyor onun da yüzünü az çok seçebiliyorum meğer o benim evleneceğim adammış güya, bu rüya beni çok etkiledi özellikle Arapça sözler.

Rüyada güğüm görmek yorumu

Rüyada kapanmak, tesettüre girdiğini görmek, reel hayatta rüyayı görenin yakın çevresiyle ilişkisi hakkında bilgi verir ve rüyada kapandığını görmek yakınlarınız tarafından böyle giyinmeniz yönünde bir beklentileri olduğunu düşündüğünüzü ifade eder. Rüyada eşarp görmek vücudunuz ile zihniniz arasında bir uyumsuzluğu işaret eder. Nasıl olduğunu düşünmek yerine hisleriniz veya güveninizle hareket ediyor olabilirsiniz. Rüyada Arapça Allah yazısı görmek en hayırlı rüyalardan biridir ve hayırlara işaret olup, maneviyat ve ilahiyat hakkındaki temiz duygularınızı ifade ederken aynı zamanda korunduğunuzu, bela ve musibetlerden uzak durduğunuzu / duracağınızı gösterir. Allah ismi, Yüce yaradanın 99 güzel isminden birincisi olup tüm isimlerin vasfını ihtiva eden öz adıdır. Kendinden başka ilah bulunmayan tek Allah yazısı, yazının görüldüğü yere, zaman göre önemli anlam taşır ve mutlaka dikkatle analiz edilmeli ve bu kıymetli rüyanın mesajından faydalanılmalıdır. Çünkü rüyada Allah lafzı görmek kolay kolay herkese kısmet olmaz. Bu rüyayı görenlerin huzur bulduğu, uyandıklarında kendilerini çok iyi hissettikleri bilinen bir gerçektir.

Rüyada güğüm görmek çalışkan, becerikli bir eş ile tabir edilir. Rüyada güğüme su doldurmak bol miktarda para kazanmak, bereket anlamını taşır. Süt güğümü, Rüyada süt dolu güğüm görmek tembel çocuklar ile açıklanır.

Güğüm nedir? Yandan kulplu, boynu uzun genellikle bakırdan su kabı. Bazı yörelerde cazgır, kuşkana, peşkir, su kabı, tombak isimleri de verilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir