Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Gül Aldığını Görmek

Rüyada pembe gül almak ne demek?

Bugün rüyamda kendime pembe güller almışım, evime gelip vazoya koyuyorum ama ben vazoya koydukça güller dağılıyor, yaprakları dökülüyor, cansız kalıyor. İlaç gibi bir şey varmış onu vazodaki suyun  içine koyuyorum ama ise yaramıyor. Arkadaşıma “neden böyle oldu” diyorum ama oda bir açıklama getiremiyor. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada gül aldığını görmek tabiri

Rüyada pembe gül görmek, taze bir aşk ve yeni romantizm demektir. Yeni biriyle tanışmak ya da halen ilişkiniz olan kişiyle bir şeylere yeniden başlamayı işaret eder. Rüyada gül satın almak, parayla gül aldığını görmek, hoş bir rüya olup, rüya sahibi için kendi gayretiyle başaracağı işleri ve kendine güveninin yerine gelmesini temsil eder. Bu sayede mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağını, çevresinin beğenisi kazanacağını gösterir. Sonuç olarak kendine pembe gül almak; kendi çabanızla bir ilişkiyi iyi bir noktaya getirdiğinizi / getireceğinizi temsil etmektedir.

Fakat rüyanın bundan sonra maalesef güzel mesaj vermiyor.

Rüyada vazo görmek iyi değildir, iyiye yorulmaz,  kötü haber demektir. Vazoya koyduğun güllerin dağılması, yapraklarının dökülmesi, cansızlaşması ise bir ayrılık simgesidir. Güllerin suyuna ilaç atman bu ilişkiyi sürdürmek için verdiğin mücadeleyi simgelerken bunun işe yaramadığını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir