Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Gül Bahçesi Görmek

Rüyada gül bahçesi ne demektir?

Rüyamda bir gül bahçesindeydim, gözümün görebildiği her yer gonca güllerle doluydu. her renkten gül vardı ve onların kokusu adeta insanın başını döndürüyordu, sanki sarhoş olmuştum. Birden rüyamda binlerce gül arasında boynunu bükmüş beyaz bir gül gözüme ilişti. hemen yanına gittim. tüm güller çok canlı görünüşe sahip ve hoş kokular yayıyordu ancak bu beyaz gül soluk, boynu bükük adeta kurumak üzereydi ve kokmuyordu. beyaz güle çok üzüldüm. bu kadar. tam o sırada uyanmışım. rüyam ne anlatmak istiyor acaba.

Rüyada gül bahçesi görmek tabiri

Rüyada gül bahçesi görmek duygusal tatmin ve gerçek yaşamda mutlu duygular içinde olduğunuzu gösterir. Rüyanızdaki gonca güller  yakın bir zamanda başarılı olup, huzur içinde yaşayacağınız günlere kavuşacağınız anlamına gelir. Rüyada beyaz gül görmek, bekaret, doğallık ve gizlilik ifade eder. Karşınızdaki olduğunuz gibi görünmeniz gerektiğini belirtir. Detaylı bilgi için gül rüya yorumları sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Gül Bahçesi Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda bir gül bahçesindeydim. Dallar biraz kuruydu ve dikenlerini kesiyordum. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim. 21, Kadın, Flört, Öğrenci

Güz selam, gördüğün rüya şu anda gerçek hayatında mutlu günler yaşadığını simgelerken bu mutluluğunu artırmak için yapacağın bazı düzenlemeler veya yenilikler olduğunu göstermekte, onları da yaptığında her şeyin daha da güzel olacağını belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir