Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Gül Goncası Görmek

Rüyada gül goncası görmek neye işaret eder?

Rüyamda koyu lacivert gok yüzünde gunes, ay, dogan gunes ve batan gunes olarak nitelendirdigim dort yuvarlak hare goruyorum. basimi gokyuzune kaldirip dikkatimi verdigimde bir kadinin bana doğru gokyuzunden geldigini gorup korkuyorum ve etrafimdakilere o kadini gorup görmeklerini soruyorum. Ben soyledikten sonra etrafimdaki tanidiklarimda gorduklerini soyluyorlar.

Sonra birden bir kuyrukta buluyorum kendimi ve etrafimdakilere rüyamı anlatiyorum. Bir erkek ( oldukça heybetli ciddi bir adam, siradaki insanlardan degil bu kisi) “kim gordu o kadini” diye soruyor. Ben korkarak “ama etrafimdakilerde gordu” diyorum. Adam “bunu gorebilmeniz için tum alemlere çok uzun zamandir anlatmaya çalışıyoruz, daha simdi mi gordun” diyor. Ben de “evet, ama neden kızıyorsun ki, bak ben dikkatli bir insanim etrafimdakileri de uyardim da onlar da gordu, kafasini asla yukarılara kaldirmayan kac insan var biliyor musun” diye yanıt veriyorum ama korkarak.

Sonra kendimi bir arabanin içinde goruyorum. Tanidigim eski bir bayan arkadaşım ve esi kendi arabalarindan uzanarak bana bes dal çok küçük gül goncasi uzatiyor, onları aliyorum bir yandan da “ben bunlari nasıl buyutucem” diye dusunuyorum ve uyandim.

Rüyamda beni en çok etkileyen gokyuzunde gorduklerim ve o kadinin gokyuzunden bana doğru inisi ve yasadigim korku. Yorumlarinizi rica ediyorum. Gönderen: İnci.

Rüyada gül goncası yorumu

İnci Merhaba, rüyanız çok değişik ve bir o kadar değerli mesajlar içermekte.

Gördüğünüz rüya, reel hayatta sıradan bir insan olmadığınızı, dikkatli, gerçekten gören ( bildiğiniz gibi bakmak ile görmek farklıdır, günümüzde dünya insanlarının büyük bir kısmı sadece bakmaktadır ) bir yapıya sahip olduğunuzu ve bu özelliğiniz ( yeteneğiniz de denilebilir ) sayesinde yakın zamanda ilginç, şaşıracağınız kimi gelişmeleri göreceğinizi ifade etmektedir. Rüyadaki heybetli adam rüyanın mesajına ilahi bir kavram katabilir ama net bir şey söyleyemiyorum.

Rüyanızdaki gül goncaları ise arzuladığınız başarı ve huzura erişmek üzere olduğunuzu, atmanız gereken bir adım kaldığını işaret etmektedir

Rüyanın ana unsurları ; koyu lacivert, gökyüzü, güneş, ay, doğan güneşi, batan güneşi, yuvarlak hare, gökyüzüne bakmak, heybetli erkek, ciddi adam, gül goncası. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada gül görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Gül Goncası Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda sevdiğim kişi bir kitap verdi ama içinde açmamış yani kırmızı tomurcuk bir gül vardı. yorumlarınızı bekliyorum. teşekkürler

Madina selamlar,
Kitap öğrenmek, bilgi sahibi olmak demektir, kitabın içinden tomurcuk çıkması bana göre “öğren, aydınlan, her şey güzel olacak, istediklerine kavuşursun” anlamı taşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir