Rüyada Gül Görmek

Rüyada gül görmek neye işaret eder?

Rüyada gül görmek aşk ve sadakat konularında mesaj verirken güller bazen rengine göre hayatın kimi alanlarında sevinç, mutluluk ifade eder.

Rüyada görmek renklerine göre güllerin yorumu

Rüyada kırmızı gül görmek aşk, tutku, arzu, kadınlık, birlik, bir araya gelme isteği ve romantizm simgeler. Beyaz gül görmek bekaret, doğallık ve gizlilik ifade eder. Karşınızdakine olduğunuz gibi görünmeniz gerektiğini belirtir. Sarı gül aldatma, kıskançlık, ya da dostluk kaybı anlamına gelir. Doğu kültürlerinde ayrılık anlamına geldiği söylenir. Pembe gül taze bir aşk ve yeni romantizm demektir. Yeni biriyle tanışmak ya da halen ilişkiniz olan kişiyle bir şeylere yeniden başlamayı işaret eder. Mavi gül gerçek yaşamda olduğu gibi rüyalarda da en az görülen gül rengidir ve çok büyük bir iç huzuru işaret eder. Bu bir hatadan dönmek, bir tartışmayı tatlıya bağlamak veya bir günahtan uzaklaşmak sonunda elde edilecek iç huzuru gösterir. Solmuş gül sevilen biriyle ayrılık ya da onun yokluğunu hissetmek anlamına gelir. Rüyada kuru gül veya kurutulmuş gül görmek ölüm ya da bir şey için bir son ifadesi olabilir.

Rüyada gül kokusu nedir?
Gül kokusu mutluluk ve zevkli bir yaşam dönemine girdiğinizi temsil eder. Bu rüya bazen yavaşlamanız gerektiğini, hayatınızdaki bir takım güzel fırsatları kaçırmamak için daha dikkatli olmanızı tavsiye edebilir

Rüyada dikenli gül görmek tabiri
Dikenli gül kişisel ilişki güçlükleri veya iletişim sorunlarını simgeler. Alternatif olarak bu rüya hayatta kimi şeylerin ilk göründüğü kadar güzel ya da kolay olmadığını hatırlatan uyarıcı bir rüya olabilir.

Rüyada gül almak nasıl yorumlanır?
Birisinden gül aldığını görmek gülü veren kişi ve gülün rengi, durumuyla birlikte değerlendirilir. Genel olarak aşağıdaki açıklama geçerlidir. Eşinden gül aldığını görmek, sevgiliden, arkadaşından almak bir şeylere yeniden başlama, bir araya gelme ya da barışma istediğini, paylaşma arzusunu gösterir. Yabancı birinden gül almak, duygusal açıdan yalnızlık hissi taşıdığınızı, önem verilmek, beğenilmek arzusunu gösterir. Evli, nişanlı ya da sevgilisi olan birinin bu kişiler dışında birinden alması, ilişkisinde bir mutsuzluk yaşadığını gösterir. Rüyada gül satın almak, parayla gül aldığını görmek, hoş bir rüya olup, rüya sahibi için kendi gayretiyle başaracağı işleri ve kendine güveninin yerine gelmesini temsil eder. Bu sayede mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağını, çevresinin beğenisi kazanacağını gösterir.

Rüyada dalında gül görmek neye işarettir?
Dalında sarı gül yeni bir kadınla tanışmak delaleti olup bu kişinin sanatçı ya da gösterişli biri olma olasılığı yüksektir. Dalında beyaz güller karşınızdakine olduğunuz gibi görünmek konusunda çaba sarf ettiğinizi gösterir. Dalından gül koparmak veya gül toplamak, ferahlık, sevinç ifade eder, yüksek moral değerlere sahip olduğunuzu belirtir.

Rüyada gül görmek hakkında diğer yorumlar

Rüyada gül yaprağı görmek rüyayı görenin hassas ruhlu, nazik ve istisna insan olduğuna, yeniliklere açık, değişik tecrübelere yaşamaya sıcak bakan, denenmemişi denemeye hazır, modern kişiliğe sahip olduğuna rivayet eder.

Başa gül takmak, Devamsız mutluluk veya evlenmek ifadesidir. Beyaz gülleri toplamak, Namuslu bir kadınla karşılaşmak anlamını taşır. Elde ve başta sarı güller görmek, Hastalık, hasta kadın manasına gelir.

Kırmızı gül toplamak, Ferah, süslü kadın, eğlenceye düşkün kadın işaret eder. Rüyada Bir kimsenin elinde görmek, Devamsız vaat, mücadele (çarpışmak, uğraşmak) temsil eder. Rüyada birinin üstüne, saçına gül dökmek sevgiliniz ya da eşinize karşı yaptığınız hataların farkına vardığınızı, onlardan ders almaya başladığını temsil eder. Rüyada üzerine ya da saçlarına gül döküldüğünü görmek, sevgiliniz, eşiniz ya da size ilgi duyan birinin duygularını size açmakta, kendini ifade etmekte zorlandığını gösterir. Rüyada Mevsimsiz gül  görmek, Evlattan fayda, bazen keder simgesidir. Rüyada Gülden elbise görmek, Hastanın vefatına işaretidir. Rüyada Gülden yatak, Hastanın vefatına dikkat çeker.
Rüyada Genç bir adamın vermesi, Devamsız söz vermek anlamındadır. Rüyada Açmış gül görmek, Devamsız zevk, devamsız ferah anlamını taşımaktadır. Rüyada ağacını kesmek, Keder manasındadır.
Rüyada koparıp almak, Evlenmek, murada ermek anlamını ifade eder. Rüyada Gülün yağını görmek, Zeka, temiz ve saf akıl anlamındadır. Rüyada Gonca koparmak, Çocuk düşürmek işareti olabilir.
Rüyada Yeni açan bir gülü toplayan bir genç kız çok kısa zamanda evlenir. Rüyada bahçesinde gülün ağacı, gül bahçesi, gören bir erkek mesleğinde ilerler hatta en basa geçer.

21 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir