Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Gül Görmek

Rüyada gül görmek neye işaret eder?

Rüyada gül görmek aşk ve sadakat konularında mesaj verirken güller bazen rengine göre hayatın kimi alanlarında sevinç, mutluluk ifade eder.

Rüyada görmek renklerine göre güllerin yorumu

Rüyada kırmızı gül görmek aşk, tutku, arzu, kadınlık, birlik, bir araya gelme isteği ve romantizm simgeler. Beyaz gül görmek bekaret, doğallık ve gizlilik ifade eder. Karşınızdakine olduğunuz gibi görünmeniz gerektiğini belirtir. Sarı gül aldatma, kıskançlık, ya da dostluk kaybı anlamına gelir. Doğu kültürlerinde ayrılık anlamına geldiği söylenir. Pembe gül taze bir aşk ve yeni romantizm demektir. Yeni biriyle tanışmak ya da halen ilişkiniz olan kişiyle bir şeylere yeniden başlamayı işaret eder. Mavi gül gerçek yaşamda olduğu gibi rüyalarda da en az görülen gül rengidir ve çok büyük bir iç huzuru işaret eder. Bu bir hatadan dönmek, bir tartışmayı tatlıya bağlamak veya bir günahtan uzaklaşmak sonunda elde edilecek iç huzuru gösterir. Solmuş gül sevilen biriyle ayrılık ya da onun yokluğunu hissetmek anlamına gelir. Rüyada kuru gül veya kurutulmuş gül görmek ölüm ya da bir şey için bir son ifadesi olabilir.

Rüyada gül kokusu nedir?
Gül kokusu mutluluk ve zevkli bir yaşam dönemine girdiğinizi temsil eder. Bu rüya bazen yavaşlamanız gerektiğini, hayatınızdaki bir takım güzel fırsatları kaçırmamak için daha dikkatli olmanızı tavsiye edebilir

Rüyada dikenli gül görmek tabiri
Dikenli gül kişisel ilişki güçlükleri veya iletişim sorunlarını simgeler. Alternatif olarak bu rüya hayatta kimi şeylerin ilk göründüğü kadar güzel ya da kolay olmadığını hatırlatan uyarıcı bir rüya olabilir.

Rüyada gül almak nasıl yorumlanır?
Birisinden gül aldığını görmek gülü veren kişi ve gülün rengi, durumuyla birlikte değerlendirilir. Genel olarak aşağıdaki açıklama geçerlidir. Eşinden gül aldığını görmek, sevgiliden, arkadaşından almak bir şeylere yeniden başlama, bir araya gelme ya da barışma istediğini, paylaşma arzusunu gösterir. Yabancı birinden gül almak, duygusal açıdan yalnızlık hissi taşıdığınızı, önem verilmek, beğenilmek arzusunu gösterir. Evli, nişanlı ya da sevgilisi olan birinin bu kişiler dışında birinden alması, ilişkisinde bir mutsuzluk yaşadığını gösterir. Rüyada gül satın almak, parayla gül aldığını görmek, hoş bir rüya olup, rüya sahibi için kendi gayretiyle başaracağı işleri ve kendine güveninin yerine gelmesini temsil eder. Bu sayede mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağını, çevresinin beğenisi kazanacağını gösterir.

Rüyada dalında gül görmek neye işarettir?
Dalında sarı gül yeni bir kadınla tanışmak delaleti olup bu kişinin sanatçı ya da gösterişli biri olma olasılığı yüksektir. Dalında beyaz güller karşınızdakine olduğunuz gibi görünmek konusunda çaba sarf ettiğinizi gösterir. Dalından gül koparmak veya gül toplamak, ferahlık, sevinç ifade eder, yüksek moral değerlere sahip olduğunuzu belirtir.

Rüyada gül görmek hakkında diğer yorumlar

Rüyada gül yaprağı görmek rüyayı görenin hassas ruhlu, nazik ve istisna insan olduğuna, yeniliklere açık, değişik tecrübelere yaşamaya sıcak bakan, denenmemişi denemeye hazır, modern kişiliğe sahip olduğuna rivayet eder.

Başa gül takmak, Devamsız mutluluk veya evlenmek ifadesidir. Beyaz gülleri toplamak, Namuslu bir kadınla karşılaşmak anlamını taşır. Elde ve başta sarı güller görmek, Hastalık, hasta kadın manasına gelir.

Kırmızı gül toplamak, Ferah, süslü kadın, eğlenceye düşkün kadın işaret eder. Rüyada Bir kimsenin elinde görmek, Devamsız vaat, mücadele (çarpışmak, uğraşmak) temsil eder. Rüyada birinin üstüne, saçına gül dökmek sevgiliniz ya da eşinize karşı yaptığınız hataların farkına vardığınızı, onlardan ders almaya başladığını temsil eder. Rüyada üzerine ya da saçlarına gül döküldüğünü görmek, sevgiliniz, eşiniz ya da size ilgi duyan birinin duygularını size açmakta, kendini ifade etmekte zorlandığını gösterir. Rüyada Mevsimsiz gül  görmek, Evlattan fayda, bazen keder simgesidir. Rüyada Gülden elbise görmek, Hastanın vefatına işaretidir. Rüyada Gülden yatak, Hastanın vefatına dikkat çeker.
Rüyada Genç bir adamın vermesi, Devamsız söz vermek anlamındadır. Rüyada Açmış gül görmek, Devamsız zevk, devamsız ferah anlamını taşımaktadır. Rüyada ağacını kesmek, Keder manasındadır.
Rüyada koparıp almak, Evlenmek, murada ermek anlamını ifade eder. Rüyada Gülün yağını görmek, Zeka, temiz ve saf akıl anlamındadır. Rüyada Gonca koparmak, Çocuk düşürmek işareti olabilir.
Rüyada Yeni açan bir gülü toplayan bir genç kız çok kısa zamanda evlenir. Rüyada bahçesinde gülün ağacı, gül bahçesi, gören bir erkek mesleğinde ilerler hatta en basa geçer.

“Rüyada Gül Görmek” için 22 yanıt

Ben dün gece rüyamda tanımadığım bir erkekten bir demet gül alıyorum ve çok mutlu oluyorum. Bunun açıklaması neye işarettir? Teşekkür ederim.

Yabancı birinden gül almak duygusal açıdan yalnızlık hissi taşıdığınızı, önem verilmek, beğenilmek arzusunu gösterir. Evli, nişanlı ya da sevgilisi olan birinin bu kişiler dışında birinden gül alması, ilişkisinde bir mutsuzluk yaşadığını gösterir.

Nisanliyim bir hafta sonra dugunum var. bu gun nisanlim beni ruyasinda elimde pembe bir gulle ona kostugumu soyluyor anlami nedir acaba?

Rüyada pembe gül görmek, taze bir aşk ve yeni romantizm demektir. Yeni biriyle tanışmak ya da halen ilişkiniz olan kişiyle bir şeylere yeniden başlamayı işaret eder.

Benim rüyamda tanıdığım bir erkek başımdan aşağıya gül döktü, rica edersem yorumlar mısınız?

Rüyalarınızı lütfen rüya gönder alanından hakkınızda bilgi vererek gönderin. Rüyalarınız o zaman sağlıklı yorumlanabilir.
Rüyanız sevgiliniz, eşiniz ya da size ilgi duyan birinin duygularını size açmakta, kendini ifade etmekte zorlandığını gösterir.

Sahid merhaba,
Rüyada gül sulamak bir iyileşme sürecini temsil eder, işlerde veya sağlık durumunda iyiye gitmeyi simgeler. Ruhsal zenginleşme ve duygusal büyüme sinyalleri verir.

Salam menim 27 yasim var.Ruyamda eski sevgilimin evlendiyini gordum (Kendisi nisanlidi),Bende orda idim Gelinin çiçeyi benim elimde idi.Çiçekler sari… ortasinda bir dene qirmizi gul var idi guller solmusdu.Coooook maraqlidi mene bu yuxu…

Gunay merhaba,
Rüyada eski sevgilinin evlendiğini görmek gerçek yaşamınızda bir memnuniyet duygusu içinde olduğunuzu ifade eder. Bu başladığınız yeni bir projede başarı, yeni ilişkinizde mutluluk, bir sınavı kazanmak gibi bir konu olabilir.
Güllerin solmuş olmsaı aranızda herşeyin bitmiş olduğunu simgelemektedir.

Istihare namazindan sonra kendimi kirmizi gul yapraklarini kurumasi icin dosyaya koyarken gordum. Bir yandan da gul kokusu geliyordu burnuma. Bunu aciklar misiniz. Tesekkurler.

Ben aysegul 19 yasindayim. Ruyamda toplu sari gul gordum ama biliyorum ki ben onlari satin aldim. Bunu manasi nedir?

Ayşegül merhaba, rüyada sarı gül görmek veya satın almak makbul değildir ve bu bilerek ve isteyerek kendini sıkıntıya sokacak bir şeye adım attığınızı ifade eder.

Merhaba 22 yaşındayım, rüyamda aynaya baktığımda boynumdan başlayarak karnıma kadar kabarıklıklar olduğunu görüyorum daha yakından baktığımda ise açmış gül şeklinde olduğunu fark ediyorum, fakat bazıları ten renginde bazıları kırmızımsı daha sonra bütün vücudumu kontrol ediyorum ama sadece o bölgede olduğunu görüyorum. Manası nedir acaba? hiç bir yerde bulamadım, yorumlarsanız teşekkür ederim.

Duygu selam, gördüğün rüya gerçek hayatta birinin ya da birilerinin sana fazla yük yüklediklerini ya da üzerine fazla geldiklerini düşündüğünü ancak bunların aslında senin gerçekten iyiliğini istediklerinin ve senin yük olarak gördüğün şeylerin hakkında hayırlı sonuçlar vereceğini anlatmaktadır.

Erkek arkadasım rüyasında benimle birlikte gül topladığını görmüs hatta güllerin bazısı yesilmis acaba bu neye isaret ediyor arastırdım ama bulamadım.. Tesekkürler..

Rüyamda bir kişi bana bir kaç yaprağı kurumuş ve hiç gül açmamış saksıda gül veriyor ve veren kişi bana bu güle iyi bak sula çok güzel güller açacak diyor.yorumlarsanız çok sevinirim. şimdiden çok teşekkür ederim.

Meni seven bir oglan var ailesi bilir onlarda meni isdiyirler ama men oglana qarwi hecne hiss elemirem yuxuda onlarin heyetinde idim. Iceri girende heyet qirmizi gullerle dolu idi her yerde guller vardi. Sanki gul baxcasinda idim.qirmizi gullerle dolu isi. Guller sanki parildiyirdi. Bir menasi var goresen? Heyatimda ele gozel guller gormemiwdim

Ruyamda siniftaydim, herkesin masasinda gul vardi ama benim masamda daha cok gül vardi, güller rengarenkti, bu ne demek acaba yorumlar misiniz?

İyi günler, rüyamda sabaha aydınlığına karşı arkadaşım içinde güller olan bir karışım suyu içiyordu ve bana da uzattı “kokla” diye, ilk başlarda kokusunu alamazken sonlarda aldım, lütfen yorumlar mısınız?

Selamlar,43 yaşında evli 2çocuk annesiyim.
Rüyamda gece vakti eşim beni karşılamaya gelmiş ve süpriz olarak tamamı kırmızı güllerle kaplanmış bir kayık yapmış.Bana doğru gelirken yuvarlanıp dere kenarına yüzüstü düşüyor ve debelenmeye başlıyor bende uzaktan ismini bağırıyorum bu arada kayığın ipi elime geçiyor.Bir süre sonra Kurtulduğunu düşünüyorum.. Yorumlarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir