Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Gül Tarlası Görmek

Rüyada gül tarlası görmek neye işarettir?

hocam , ben 23 yaşındayım 4 senelik evliyim 1 kızım var 2 yaşında. Hocam ben 4 senedir kaynanamın yanında oturuyorum, benim tek hayalim kendime ait bir evimin olması, bu aralar eşimle birlikte ev araştırmalarına başladık, bankalar evler falan ama son günlerde çok değişik rüyalar görmeye başladım.

Rüyamda mezardan ölmüş bir adamı çıkarttılar, yüzü ölmemiş gibiydi ama vücudu çürümüştü, daha sonra çok güzel kocaman bi sarı gül tarlası gördüm, daha sonrada sarı bir balık akvaryumdan dışarı atladı ben balığı elimle alıp tekrar akvaryumun içine attım hocam, bana yardımcı olun kafamın içinde çok soru işaretleri var.

Rüyada gül tarlası görmek yorumu

Fatma merhaba,

Rüyaların hayra işaret ediyor ama aynı zamanda hastalıklı bir durum hakkında da dikkatini çekiyor. Sarı renk hastalık, hastalıklı durum, içine kapanma simgesidir.Sarı gül tarlası, sarı balık bunları anlatıyor.

Özetlemek gerekirse yaşamında sağlıklı olmayan bir şey var ( bu hatalı bir düşünce, tamamlanmamış bir şey, yerine getirilmemiş bir söz veya bir günahın vicdan azabı gibi bir şey ). Bu çözdüğün anda iyi şans ve kısmet seni bekliyor.

Sarı gül, romantizm, içe kapanıklığı temsil eder.

Rüyanız, gerçek yaşamınızda duygularınızda ziyade mantığınızla hareket ettiğinizde her şeyin daha güzelleşeceğini, bolluk ve berekete kavuşacağınızı işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir