Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Gül Yağı Görmek

Rüyada gül yağı görmek neye çıkar?

Ben 3 oldu rüyamda iş arkadaşıma aşık olduğumu görüyorum. Son rüyamda onu görmek için bahanelerle yana gidiyorum, onunda bunun farkında olduğunu görüyorum. Ancak yanına gittiğimde üzerindeki ağır koku yüzünden neredeyse burnumun direği kırılıyor “bu ne kokusu” diyorum, o da “gül yağı kokusu, ben çok severim” diyor. Normalde ben iş arkadaşımdan utanan ve kaçan biriyimdir. Rüyamda istemediğim bir insana aşık derecesinde bağlıyım ve rüyamda o ukala tavırlı insan çok tatlı ve yakışıklı bir insan olup geliyor ama sürdüğü gül yağı beynime çakıldı, bu ne anlama gelebilir?

Rüyada gül yağı görmek tabiri

Kıymet selam, rüyada aşık olduğunu görmek rüya sahibi kişinin doğru yoldan ayrılmaksızın yoluna devam ettiği müddetçe tüm arzularına kavuşacağına alamet eder. Bu kişinin iş arkadaşın olması iş yaşamında da işlerin yolunda gitmesine delalettir. Ancak burnuna gelen ağır koku geçmişte yaşanan bazı acı verici tecrübelerin izlerini hala taşıdığını göstermektedir.

Rüyada gül yağı görmek rüya sahibinin kişisel eğitimi ve öğrenim hayatında başarılara, öğrenci ise iyi not almaya, zeka açıklığına işaret eder, temiz ve saf bilgi ile yorumlanır. Rüyada üzerine gül yağı sürmek veya sürdüğünü görmek hacca gitmeye, hacı olmaya delalet eder. Üzerine gül yağı süren birinin görmek kişinin manevi yönü güçlü biriyle tanışmasına ya da ondan fayda görmesine delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir