Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Güldür Güldür Yanan Soba Görmek

Rüyada güldür güldür yanan soba neye işaret eder?

Rüyamda köyde bir okulun boş odası gibi bir oda, ortasında çok eski ama soba güldür güldür yanıyor, eski olduğu için sobanın aralıklarından ateşin rengi gözüküyor, sobanın yanında iki öğrenci var üstü başı eski, ben de masada oturuyorum. Üzerimde mont var soba yanıyor ama üşüyorum, odada başka eşya yok, odanın boş olduğunu görüyorum, sonra sanki yan bir odada imişim yine masadayım yanımda sadece bir kız var, 15-16 yaşında uzun saçlı renkli gözlü harıl harıl ders çalışıyor, bana birkaç soru soruyor, sonra uyandım, çocukların gariban köy okulu çocuğu olduğunu hissettim rüyamda, hala o yanan soba gözümün önünde. 27, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada güldür güldür yanan soba görmek tabiri

Gördüğünüz rüya çok değerli anlam taşımakta ve hakkınızda çok hayırlı gelişmeleri temsil etmektedir. Rüyanız şu anda gerçek hayatınız bir konu hakkında bir boşluk içinde olduğunuzu ya da bir şeylerin eksikliğini hissettiğinizi simgelerken aynı zamanda yakında yeni bir başlangıcın sizi beklediğini, bu eksikliği gidermek için yeni bir başlangıç yapacağınızı simgelemektedir.

Rüyada soba görmek kısa zamanda olacak ani bir sıcak gelişme anlamına gelir. Sobanın eski olmasına rağmen güldür güldür yanması hayatınızdaki bu yeni başlangıcı takiben yaşamınıza renk katacak,i yaşama sevincini ve mutluluğunuzu artıracak hoş gelişmeler olacağını temsil ederken bunlarında size yetmeyeceğini, daha da güzel günlere kavuşmak isteyeceğini işaret etmektedir.

Hayatta her zaman daha iyisini daha güzelini istemek insanın doğasında olan bir doğal duygudur. Görmüş olduğunuz rüya eldekiyle mutlu olmayı öğrenmek, sahip olunan değerlerin farkına varmak ve şükretmeyi bilmek gerektiğine de delalet etmektedir.

“Rüyada Güldür Güldür Yanan Soba Görmek” için 2 yanıt

Ruyamda erkek arkadasimla oturuyorduk, sobaya bir miktar komur atiyor “bak bir sey var orada” dedim, yerimizden kalktik ve bir baktik kucuk bir kizin icine cin girmis sobaya komur atiyor, ben dua okumaya basladim ama kizin bedeninden cikti, gene 4 5 yaslarinda bu sefer erkek cocugunun ruhuna girdi, okumama rağmen gitmedi. 20, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Seda merhaba,
Rüyanız hayatınızda bazı dengelerin bozulmuş olduğunu, bir konuda yaşamınızın düzeninin alt üst olmasına sebep olan bir durum yaşadığınızı (büyük ihtimalle erkek arkadaşınızla ilişkinizde yolunda gitmeyen bir şey yaşamışsınız) simgelerken aynı zamanda sizin manevi desteğinize ihtiyaç duyan bir kız, bir de erkek çocuk olduğunu göstermekte, içinizdeki güçlü inanç duygularınız ve yardımseverlik özelliğiniz ile bunları aşıp, desteğe ihtiyaç duyanlara da yardım edeceğinizi ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir