Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Gülen At Görmek

Rüyada gülen at görmek neye delalettir?

Merhabalar, ben bu sabah güzel olduğuna inandığım bir rüya gördüm ve bunu da sizinle paylaşmak istiyorum: annem ve babamın yeniden düğününün olduğunu ve erkek kardeşim, annem, babam ve ben hepimiz balayını geçirmek için çok güzel bir çiftlik evine gidiyoruz, hepimiz çok mutluyuz. Eve geldiğimizde kardeşim ve annemle düğünde çekilen fotoğraflara bakıyoruz, derken kapı eşiğinde 1 er lira halinde yere düşmüş olan bozuk paraları görüyoruz, annemle çiftliğin bahçesine çıktığımızda açık kahverenginde bir at görüyoruz, annem atı sevmek için yaklaştığında at anneme tebessüm ediyor, gülüyordu. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, merakla bekleyeceğim. Gönderen Özlem, 22 yaşında bekar bayan.

Rüyada gülen at görmek yorumu

Rüyada gülen at görmekÖzlem merhaba, sitemizi tanıttığını yazmışsın ancak sayfanın adresini göndermemişsin. Size inanarak rüyanızı hemen yorumluyorum. Rüyanız gerçekten çok hoş bir rüya olup, anne babanızın yeniden düğün yaptıklarını, evlenmelerini görmeniz, balayına birlikte gitmeniz reel yaşamınızda ailecek önemli bir değişim dönemi içinde olduğunuzu, hayatınızın bazı yönlerini daha iyi anlayıp bu bilgiyle mutluluğunuza mutluluk katacağınızı temsil ederken bu yeni dönemde bolluk, bereket olacağını ve bazı şeylere yeniden başlayacağınızı simgelemektedir. Rüyanın sonunda annenize gülümseyen at ise ailece murada ereceğinizi güçlü bir sinyalle haber vermektedir.

“Rüyada Gülen At Görmek” için 3 yanıt

Barış merhaba ben rüya göreceğim gece alkol almıştım sinir sitem hatsafadaydı. Rüyamda gülen at gördüm ama oda sarhoş gibiydi hani nere nasıl gittiği belli değildi. Arabalar onu görünce yoldan çekiliyodu. RüyAmı yorumlarsanız çok mutlu olurum.

Merhaba ben rüyamda akşam bir komşumuzun evindeyiz misafirlikteyiz neyse balkondayim bnde .Evleride manzaralı assagida göl gibi bişey var sonra içinden balık görünümlü büyük bir balık çıktığını gördüm ama kocaman kanatları felan suyun icinden tamamen çıkana kadar izledim ve o bir at oldu sonra suyun üzerinde koştu sonra sahibini gördüm. Ardından içeri gittim tekrar geldiğimde at kiyidaydi ve bana bakıp güldü resmin tüm dişlerini gösteriyordu. Bnde foto çekilim dedim tam o anda kuzenim aradı. Şimdiden teşekkürler. .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir