Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Gümüş Alyans Taktığını Görmek

Rüyada gümüş alyans taktığını görmek neye çıkar?

Rüyamda bir çok karışık şeyler oldu ama benim tek hatırladığım parmağıma gümüş yüzük takıyorum. Bir dükkandayım, gümüş alyans takıyorum üstünde 3 tane taş vardı. Yüzüğü çok beğeniyorum sonra geri çıkarıyorum “beni evli veya nişanlı sanırlar” diye almaktan vazgeçiyorum. Yorumunuz için teşekkürler 21, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada gümüş yüzük takmak nasıl yorumlanır

Rüyada gümüş yüzük görülmesi genel anlamda makam, mal, zenginlik, geçim, bolluk ve berekete işaret olarak rivayet edilir.

Rüyada yüzük takmak eğer rüyanızda bir yüzüğü parmağına takarsanız, bu yeni bir ilişkiye başlamak veya mevcut ilişkinizde daha başarılı olmak için çaba gösterdiğini veya bir taahhütte bulunduğunu gösterir. Yüzüğü rahatlıkla parmağa takar ve bundan mutlu olursanız bu bekarlar için yakında gerçekleşecek mutluluk verici bir karşılaşmaya ya da güzel gelişmelere işaret ederken evliler için ev yaşamında mutluluğu artıracak müjdelere işarettir.

Rüyada yüzük denediğini görmek ise yaşadığınız tüm şeylere karşılık sadakat, idealler, sorumluluk veya inançlarınızda bir değişiklik olmadığını, her şeye aynı şekilde devam etme isteğiniz olduğunu gösterir.

Rüyada alyans görülmesi bekar kişi için bilinçaltında evlenmek isteğini gösterir, evli iseniz evliliğinizde bazı sorunlar yaşadığınızı ve bu sorunların sizi çok rahatsız ettiğini gösterir.

“Rüyada Gümüş Alyans Taktığını Görmek” için bir yanıt

Rüyamda çok iyi birisi ile birlikteyim ve çok mutluyum, hangi elimizde olduğunu şu an hatırlamıyorum fakat her ikimizin parmağında da gümüşten, üzerinde isimlerimiz yazan alyans takılı, onun parmağında benim ismimi okuyorum ama kendi parmağımda takılı yüzükteki ismi şuan hatırlayamıyorum. Gerçek yaşamda şu an yalnızım, hayatımda kimse yok biriyle birlikte değilim, yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim. 26, kadın, bekar, çalışmıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir