Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Gümüş Kaşık Görmek

Rüyada gümüş kaşık görmek ne demektir?

Ben şu anda sevdiğim kişiden ayrıyım. Biz 1,5 yıl önce tanıştık, tanışmamızdan bir hafta sonra “olmaz, ben seninle yapamam” deyip “ben vazgeçtim” dedi. Ben ısrarcı davranınca “istemiyorum” dedi. En son 3 hafta önce onu çok özlediğimi, birbirimizi biraz tanıdıktan sonra evlenelim dedim . Beni ısrarcılıkla suçladı ve istemedi.

Rüyama gelince onun evindeyim, yanında da annesi var, evin içindeki tüm eşyalar gri renkte ve üst üstte rastgele konulmuş, sevdiğim adımın elinde bir tepsi tepsinin içinde bir tabak ıspanak yemeği, yanında gümüş kaşık ve ekmek, bana veriyor ve bundan çok mutlu oluyor. Annesi de yemeği yemem için bana güzel bakıyor. 38, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada gümüş kaşık görmek yorumu

Değerli okurum, rüyanızın birinci unsuru eski sevdiğinizi kişi görmeniz olup bu konuda detaylı açıklamayı eski sevdiğini rüyada görmek rüya tabirleri sayfasında bulabilirsiniz.

Rüyadaki diğer ilginç konulardan biri eşyaların gri renkli olmasıdır ve bu eski sevdiğinizle aranızda belirsiz olan bir durum olduğunun simgesidir. Yani onunla bir yuva kurma konusunda (eşya bunu simgelemekte) bir noktanın açıklığa kavuşmadığını göstermektedir. (bu belki de neden ayrıldığınızın gerçek cevabı olabilir.). Rüyada ıspanak yemeği görmek, güçlenmek, dinçleşmeye işaret eder, gelişecek bazı olayların sizi daha da güçlü kılacağına işaret eder. Rüyada ekmek görmek, nimet, fırsat, yaşamın temel ihtiyaçlarını simgeler. Ekmekler aç ve susuzluğun sona ermesi, manevi tatminsizliklerin bitişi, yaşam sevinci sembolüdür.

Rüyada gümüş kaşık görmek, gümüşten yapılmış kaşık kullanmak, gümüş kaşık kullandığını görmek kaliteli ve nezih yemeklerden hoşlandığınızı, güzel bir yemek kültürüne sahip olduğunuzu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir