Rüyada Gümüş Yüzük Görmek

Rüyada gümüş yüzük görmek neye işaret eder?

Rüyamda sevgilim yanıma geliyor ve biz odamda ben açık pencere kenarında o ise karşımda oturuyor, ben onun elinde 5 taşlı biraz eski gümüş yüzük görüyorum, “nereden o” diyorum, “bana bir kız verdi” diyor, “bakayım” diyorum, içinde büyük B ve O harfi var. İçimden annemin ismi geçiyor birsen diye. Sonra yüzüğü deniyorum, çıkarıp geri veriyorum yüzüğü. Yüzük sevgilimin arkadaşının imiş, öylesine takmış ama bayan yüzüğü idi.

Kimden: Birsu
Cinsiyetiniz:Bayan
Yaşınız:29
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Endişeli
Anahtar kelimeler: gümüş yüzük, yüzük denemek, yüzük takmak, eski yüzük, bayan yüzüğü

Rüyada gümüş yüzük görmek nasıl yorumlanır?

Birsu selam, rüyanızda birden fazla olay geçmekte ancak ana tema gümüş yüzük olup rüyada gümüş yüzük görmek makam, mal, zenginlik, geçim, bolluk ve berekete işarettir. Bu rüya hakkında daha detaylı bilgi için rüyada yüzük görmek sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

“Rüyada Gümüş Yüzük Görmek” hakkında 3 yorum

  1. Ben 6 aydır sözlüyüm ve rüyamda kayın validemin bana bir yüzük verdiğini gördüm, yüzük gayet normal, yanlış hatırlamıyorsam gümüş bir yüzük, rengi de normaldi ama parmağıma taktığımda yüzük simsiyah oldu birden bire, bende yüzüğü çıkardım kayın valideme geri verdim “ben bu yüzüğü takmam karardı” diyerek.

  2. Rüyada gümüş yüzük görmek
    Merhabalar, Rüyamda ablam, sevdiğim kızın başkası ile nişanlandığını söylüyor ve bana gümüş yüzüğünü getiriyor, yüzüğü beraber takmıştık, manası nedir? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir