Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Gümüş Yüzük Takmak

Rüyada gümüş yüzük taktığını görmek ne demek?

Rüyada gümüş yüzük takmakRüyamda bir çok karışık şeyler oldu ama benim tek hatırladığım parmağıma gümüş yüzük takıyorum. Bir dükkandayım, gümüş alyans takıyorum üstünde 3 tane taş vardı. Yüzüğü çok beğeniyorum sonra geri çıkarıyorum “beni evli veya nişanlı sanırlar” diye almaktan vazgeçiyorum. Yorumunuz için teşekkürler 21, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada gümüş yüzük takmak nasıl yorumlanır?

Rüyada gümüş yüzük görülmesi genel anlamda makam, mal, zenginlik, geçim, bolluk ve berekete işaret olarak rivayet edilir.

Rüyada yüzük takmak eğer rüyanızda bir yüzüğü parmağına takarsanız, bu yeni bir ilişkiye başlamak veya mevcut ilişkinizde daha başarılı olmak için çaba gösterdiğini veya bir taahhütte bulunduğunu gösterir. Yüzüğü rahatlıkla parmağa takar ve bundan mutlu olursanız bu bekarlar için yakında gerçekleşecek mutluluk verici bir karşılaşmaya ya da güzel gelişmelere işaret ederken evliler için ev yaşamında mutluluğu artıracak müjdelere işarettir.

Rüyada yüzük denemek, denediğini görmek ise yaşadığınız tüm şeylere karşılık sadakat, idealler, sorumluluk veya inançlarınızda bir değişiklik olmadığını, her şeye aynı şekilde devam etme isteğiniz olduğunu gösterir.

Rüyada alyans görülmesi bekar kişi için bilinçaltında evlenmek isteğini gösterir, evli iseniz evliliğinizde bazı sorunlar yaşadığınızı ve bu sorunların sizi çok rahatsız ettiğini gösterir.

“Rüyada Gümüş Yüzük Takmak” için 2 yanıt

Merhaba. Ben rüyamda eski sevgilimi yeni sevgilisiyle daha önceden bana aldığı yüzüğü benden kavga ederek zorla almaya çalıştığını ve benimle şiddetli bir biçimde kava ettiklerini gördüm. Birden eski sevgilim ile suyu az olan sığ bir deniz kenarındaydık, bana almış olduğu hediyeleri onun önünde denize atmaya çalışıyordum, akıntının olduğu olduğu yere atmak isterken bana “oraya gitme sana bir şey” olur diye endişelendiğini gördüm, sürekli üzüntülü, tartışmalı, kavgalı bir rüyaydı, lütfen yorumlar mısınız?

Gamze selam, bu tipik bir eski sevgili rüyasıdır ve büyük ihtimalle yaşanan vicdana zabı ya da pişmanlığa parmak basmaktadır. Lütfen rüyada eski sevgiliyi görmek rüya tabiri sayfasını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir