Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Gümüş Yüzük Taktığını Görmek

Rüyada gümüş yüzük taktığını görmek neye çıkar?

Rüyada gümüş yüzük görmekRüyamda bir çok karışık şeyler oldu ama benim tek hatırladığım parmağıma gümüş yüzük takıyorum. Bir dükkandayım, gümüş alyans takıyorum üstünde 3 tane taş vardı. Yüzüğü çok beğeniyorum sonra geri çıkarıyorum “beni evli veya nişanlı sanırlar” diye almaktan vazgeçiyorum. Yorumunuz için teşekkürler 21, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada gümüş yüzük takmak nasıl yorumlanır?

Rüyada gümüş yüzük görülmesi genel anlamda makam, mal, zenginlik, geçim, bolluk ve berekete işaret olarak rivayet edilir.

Rüyada yüzük takmak eğer rüyanızda bir yüzüğü parmağına takarsanız, bu yeni bir ilişkiye başlamak veya mevcut ilişkinizde daha başarılı olmak için çaba gösterdiğini veya bir taahhütte bulunduğunu gösterir. Yüzüğü rahatlıkla parmağa takar ve bundan mutlu olursanız bu bekarlar için yakında gerçekleşecek mutluluk verici bir karşılaşmaya ya da güzel gelişmelere işaret ederken evliler için ev yaşamında mutluluğu artıracak müjdelere işarettir.

Rüyada yüzük denemek, denediğini görmek ise yaşadığınız tüm şeylere karşılık sadakat, idealler, sorumluluk veya inançlarınızda bir değişiklik olmadığını, her şeye aynı şekilde devam etme isteğiniz olduğunu gösterir.

Rüyada alyans görülmesi bekar kişi için bilinçaltında evlenmek isteğini gösterir, evli iseniz evliliğinizde bazı sorunlar yaşadığınızı ve bu sorunların sizi çok rahatsız ettiğini gösterir.

“Rüyada Gümüş Yüzük Taktığını Görmek” için 2 yanıt

Gerçekte benimle evlenme niyeti olan fakat benim usulünce reddettiğim erkek, rüyamda bana 3 tane altın yüzük takıyordu (kişinin kendisi veya ailesi hangisinin taktığını hatırlayamıyorum). Yüzüğün 2 tanesini yüzük parmağıma diğer yüzüğü de başka parmağıma taktı. Fakat ben anlam veremiyordum, gelip birden yüzükleri taktılar, ben istemiyordum fakat bir şey de diyemedim, şaşkınlıktan konuşamıyordum. Sonra bu erkek halimden anlayıp “istemiyorsan çıkarabilirsin” gibi bir şey söyledi fakat ben hiç bir şey söyleyemedim, şaşkınlık korku içerisindeydim. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Benimle evlenmek isteyen ama benim reddettiğim kişiyi rüyamda hemde bu şekilde görmek şaşırttı beni uyandığımda şaşkın ve tedirgindim.

Deniz merhaba, özellikle içinde olduğun ruh hali, beklentilerin vb. konularda bilgi olmadığı için sağlıklı yorum yapmak zor. Bu konuda rüyada yüzük görmek sayfasında anlatılanlarla rüyanın mesajını tespit etmeye çalışmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir