Kategoriler
Zaman

Rüyada Gün Görmek

Günlerin rüya tabiri

Rüyada görülen günlerin bazı durumlarda önemli mesajlar verdikleri bilinmektedir. Her ne kadar rüyadaki diğer olaylara bakmak, unsurları da göz önüne almak gerekirse de genel anlamda günlerin neye işaret ettikleri aşağıda özetlenmiştir.

Pazar günü her şeyin hemen olup bitmesini istemeye yorumlanır, aceleyi ve telaşı simgeler. Her şeyin hemen olmasını istediğinizi ve dileğinizin derhal gerçekleşmesini isteyen bir yapınız olduğunu simgeler. Rüyasında pazar gününde olduğunu görmek, yapmak istediklerini iyi planlamak ve zamanı iyi kullanmak konusunda dikkat çeken önemli bir rüyadır.

Pazartesi günü Muradın olmasını hemen istemek, acele etmeye yorumlanır. Rüyada Pazartesi gününü görmek bir proje veya görevin başlangıç zamanını belirtir. Çünkü Pazartesi haftanın ilk günüdür ve rüyada da bir başlangıca delalettir. Rüyada Pazartesi gününde olduğunu görmek rüya sahibinin yeni bir şeye başlayacağına rivayet edilir.

Salı günü rahat olmaya yorumlanır. Rüyada Salı gününü görmek veya salı gününde olduğunu görmek rahat olmayı, rahatlamayı, rahatlama ihtiyacınızı ifade eder.

Çarşamba günü çalışma hayatında devamlılığa işarettir. Rüyada Çarşamba gününü görmek, çarşamba gününde olduğunu görmek iş hayatını, çalışma özelliklerinizi simgeler ve çalışma hayatınızdaki süreklilik ve verimlilik konusundaki kararlılığınızı ifade eder.

Perşembe günü bereketin bol olduğu zamana yorumlanır. Rüyada perşembe gününü görmek, perşembe gününde olduğunu görmek bereket, bolluk, refah ve feraha ermeyi simgeler

Cuma günü hayır ve nimete yorumlanır. Rüyada Cuma gününü görmek Müslümanlar için ibadet, günahlardan arınmak, tövbe anlamı taşır, çünkü Cuma İslamiyet aleminin kutsal günüdür.

Cumartesi günü yeni şeylere başlamaya işarettir. Rüyada cumartesi günü, cumartesi gününde olduğunu görmek yeni başlangıçları ifade eder. Bu yeni bir ilişki, yeni bir iş veya yeni bir ortaklık olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir