Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Günah Görmek

Rüyada günah görmek neye delalet eder?

Rüyamda erkek arkadaşımın evinde namaz kıldığımı görüyordum, annemde ben namazdayken durmadan beni çağırıyordu, bende namazı bozup “görmüyor musun? namaz kılıyorum, neden bana günah işletiyorsun?” dedim, ne anlama geliyor benim rüyam?

Rüyada günah işlemek yorumu

Bahar Merhaba, rüyada namaz kıldığını görmek, görenin manevi yönüyle ilgili olumlu, güzel mesajlar verir. Rüyada abdestli olarak normal şartlarına uygun olarak, rüku ve secdelerini tam yerine getirerek, kıbleye dönmek suretiyle farz namaz kıldığını gören kimse Allah’in farzlarından birini yerine getirir. birisinden aldığı malı veya birisine olan borcunu öder, aynı zamanda günah, yanlış işlerden de sakınır.

Buna karşılık rüyada namaz bozduğunu görmek ise ne kadar istesiniz de, çalışsanız da isteklerinize kavuşamayacağı anlamındadır. İşlediğiniz günahları gözden geçirmelisiniz şeklinde yorumlanır. Rüyada namaz bozmak, namaz bozduğunu görmek, alternatif olarak niyet edilen şeye ulaşılamayacağını işaret eder.

Rüyanızın verdiği en önemli mesaj, çevrenizdeki insanların istemeden veya farkında olmadan size verebilecekleri zararlara da dikkat etmek gerektiğini hatırlatmasıdır.

Rüyada günah işlemek veya rüyada günah işlediğini görmek borç ve sıkıntılardan geçeceğiniz bir döneme işarettir. Günah işlediğini kabul etmek affedilmeye işarettir. Günah işleyip kabul etmemek başa gelecek bir sürü kötü işe yorumlanır.

“Rüyada Günah Görmek” için 2 yanıt

Rüyada yanlış yöne namaz kılanlar görmek
Benim bir ikizim var, biz onunla kuran kursu gibi bir yerdeyiz, orada namazın kıblesini yanlış kılan insanlar gibi bazı yanlış hareketler var. Bir haber geliyor ikizimi alıp götürecekler, ona da böyle yalan yanlış namaz kıldıracaklar, dinimizi yanlış öğretecekler. Ben izin vermiyorum ama mecbur, iki üç insan yanlış namaz kılarken de onlara yumruk atıyorum, namazlarını bozuyor “düzgün kılın” diyorum.

Ayşenur merhaba, görmüş olduğun rüya çevrende bazı kişilerin inançlarında zayıflama, sapma olduğunu, bazılarının dinden çıkacağına yorumlanır. Bu konuda rüyada kıble görmek sayfası ilginizi çekebilir.
Not: zaten sakin kafayla düşününce çevremizde bulunan bu tür kişileri görmek, anlamak hiç de zor değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir